Погляд профі Archives - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Погляд профі

29 Липня 2024
Погляд профі
Початок ремонту. Що потрібно врахувати? Частина 1: Електрика

Планування електричних мереж у кухні: краще попередити, ніж виправляти помилки При проектуванні

29 Січня 2024
Погляд профі
Види шаф-купе

Сучасні шафи-купе неймовірно зручні, надійні та функціональні. До того ж, грамотний вибір

27 Грудня 2023
Погляд профі
Переваги використання натуральних матеріалів у меблях на замовлення

Плануючи ремонт та продумуючи інтер’єр, ми часто фокусуємося на естетиці та функціональності,

25 Грудня 2023
Погляд профі
Планування дитячої кімнати: безпека, функціональність та веселощі

Будучи батьками маленької дитини, ви знаєте, яким особливим місцем для неї є

28 Листопада 2023
Погляд профі
Як підібрати шафу ідеального розміру

Вибір ідеальних розмірів шафи – це завдання, яке вимагає розуміння балансу між

30 Жовтня 2020
Погляд профі
МДФ І ДСП: Розвінчуємо меблеві міфи

Найпоширеніші матеріали при виготовленні меблів – це МДФ і ДСП. І навколо них зібралося багато міфів. Подейкують, що через порівняно невисоку вартість сировини, готовий виріб з такого матеріалу буквально «фонить» формальдегідом.

19 Червня 2020
Погляд профі
ТОП-6 головних правил при плануванні кухні

Купівля кухні – справа цікава і відповідальна. А якщо ви ще й полюбляєте готувати, то планування нового гарнітура перетворюється у свято. Однак, як і будь-яка святкова подія, вона не позбавлена своїх клопотів та нюансів.

08 Травня 2019
Погляд профі
Вибираємо шафу купе правильно

Одну з найважливіших ролей в затишному будинку грає меблі, і саме вона створює настрій і атмосферу в багаторічний комфорт.

Планування електричних мереж у кухні: краще попередити, ніж виправляти помилки

При проектуванні кухні важливо врахувати не лише естетичний бік, але й практичність та безпеку електропроводки. Ось декілька ключових моментів, які варто врахувати:

  1. Не можна розташовувати розетки за посудомийкою!!
  2. Розташування розеток побутової техніки

Бажано розміщувати розетки побутової техніки в сусідніх секціях, щоб забезпечити зручний доступ та безпеку використання.

  1. Правильна послідовність робіт

Перед встановленням розеток та каналізації слід зробити проект кухні. Це допоможе уникнути помилок та додаткових витрат у майбутньому.

  1. Додаткові розетки у зоні фартуха

Для зручності у зоні фартуха рекомендується вивести додаткові розетки для мобільних приладів, таких як блендер чи міксер.

  1. Освітлення робочої зони

Для підсвічування робочої зони рекомендується використовувати LED освітлення нейтрального білого кольору з потужністю 15-17 Ват для комфорту та безпеки. Але за бажанням встановивши димер можна не тільки регулювати необхідну потужність та яскравість, а й колір.

  1. Вимикачі освітлення

Вмикання підсвітки на кухні може здійснюватися різним чином: ви можете провести свій загальний вимикач; може бути вбудований вимикач в корпус кухні, який вмикається натисканням; може бути пульт дистанційного керування. Але найзручніший – є сенсорний вимикач, який вмикається без дотику і реагує лише на легкий рух руки. Це дуже зручно, коли у вас мокрі або брудні руки.

Планування електричних мереж інших кімнат

Якщо у вас в проекті є робочий стіл/будуарний столик треба заздалегідь попіклуватись про виведення дрота живлення для підсвітки яка буде вбудована в меблі (навісна полиця, дзеркало з підсвіткою, тощо), або в наявності розетки поруч зі столом або дзеркалом для настільної лампи або торшеру.

В гардеробних кімнатах доречно підсвічувати одяг який висить на штангах, полички для взуття, сумок та аксесуарів. В деяких випадках можливо підсвітити полички на яких складені речі або стоять коробки або органайзери, але якщо у вас невелика гардеробна, або дуже багато речей і ваші полички будуть повністю загромаджені то ваша підсвітка поличок буде абсолютно марною.

Підсвітка для меблів в передпокої, коридорі або санвузлі, особливо у нижній частині шафи, буде дуже  хорошим помічником, особливо якщо у вас є дитина або людина похилого віку. Вночі, коли вони переміщуються по квартирі, то немає необхідності включати загальне світло та будити всіх домочадців. Можна залишати тільки цю нижню підсвітку щоб безпечно і комфортно переміщатись у темну пору.

При проектуванні розводки під стаціонарне освітлення в світильниках в стелях та люстрах на стелі, а також піднастіннні бра, треба звертати увагу і все розрахувати таким чином, щоб відкривні або видкідні фасади меблів при відчиненні не чіпляли люстри.

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу