Історія компанії - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Історія компанії

Безліч людей писали нашу історію. Це те, що робить її такою унікальною. Компанія заснована у 1992 році та поєднує у собі більш ніж 30-річну традицію з постійними інноваціями у продуктах та процесах.
Історія компанії

Меблі від компанії «Стерх» – синонім традиції

Компанія заснована у 1992 році та поєднує у собі більш ніж 30-річну традицію з постійними інноваціями у продуктах та процесах. Використовує найпередовіші технології у виробництві та системах контролю якості. Натхнена класичним стилем меблів, вона поєднує у собі як класичні методи виготовлення, так і новітні технології, поєднуючи елегантність та майстерність.

Неймовірна атмосфера здійснюється завдяки створенню витончених виробів з цікавими елементами. Унікальний дизайн і універсальна палітра кольорів дозволяють створити незабутню і непідвладну часу атмосферу, яку можна знайти в найрозкішніших будинках, як з суто класичними формами, так і у вигляді злиття різних стилів і декору.

Те, що бачить око, впливає на людину, душу та розум.

Мистецтво – це спосіб самовираження: воно наповнює життя красою, кольором, щастям та гармонією. Ми вивчили різні стилі та епохи цих уявлень про мистецтво, щоб знайти красу та цінності, які підживлюють нашу пристрасть нести світло у наші непідвладні часу меблям. Бренд «Стерх» був заснований в 1992 році і з кожним днем ​​розвивався, стаючи все більш динамічним. Наш бренд визнаний та натхненний часом, створюючи безліч ідей, способів використання, різних форм, ефектів та розмірів продукту. Це дозволяє людині персоналізувати своє оточення, створюючи будинок, у якому зберігаються тенденції та краса.

Ми професіонали і наші клієнти скажуть це за нас!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу