Наші цінності - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Наші цінності

Безліч людей писали нашу історію. Це те, що робить її такою унікальною. Компанія заснована у 1992 році та поєднує у собі більш ніж 30-річну традицію з постійними інноваціями у продуктах та процесах.

Якість

Меблі від компанії «Стерх» – синонім якості.

Компанія «Стерх» входить до числа провідних українських компаній з якості. Компанія гарантує якість виробничого процесу, обслуговування клієнтів та обслуговування після продажу. Поєднання новітніх технологій із традиційною ручною майстерністю для забезпечення унікального стилю та гарантії якості продукції.

Завдяки динамічному розвитку, що об’єднав художні та ремісничі традиції з інноваціями та найпередовішими технологіями та системним управлінням. Засвідчує, що наша компанія підтримує та покращує на найвищому рівні якість своєї продукції та обслуговування клієнтів.

Мета та філософія

Нашою метою завжди було – стати еталоном досконалості та досвіду. І це стало можливим завдяки якості виробів, які завжди були характерною рисою продукції компанії “Стерх”. Гарні зовні, міцні всередині, вони відрізняються чудовою свободою композиції та персоналізації.

Кожен предмет меблів виробляється за традиційними технологіями та з особливою ретельністю з використанням найпередовіших технологій у виробничих системах та контролі якості. Маючи коріння в минулому та пристрасть до деталей, майстри компанії «Стерх» створюють витвори мистецтва з найкращих матеріалів Європи та України.

Робота з першого погляду

Кожен виріб компанії «Стерх» – це шедевр, зроблений з любов’ю до своєї праці. З усіх цих причин наші клієнти задоволені кожним виробом, кожним дизайном та його точністю. Шедеври, які були інтерпретовані на сьогоднішній день та адаптовані з творчим підходом, який залишається вірним нашому стилю та приділяє максимальну увагу деталям. Всі наші меблі виробляються на нашій фабриці у м. Ірпінь, де кожен виріб виготовляється за традиційними та технологічно добре підготовленими технологіями виробництва.

Ми професіонали і наші клієнти скажуть це за нас!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу