Меблі при стінах неправильної форми - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Меблі при стінах неправильної форми

Меблі при стінах неправильної форми

Планування деяких квартир дивують своїми формами. У будинках, які залишилися від радянських часів, а також в новобудовах, можна зустріти приміщення, стіни в яких не дають можливості правильно і зручно встановити шафу купе або вбиральню.

Неправильні планування доставляють багато незручностей, позбавляючи незадіяною пристойну площу кімнати. Але не треба засмучуватися, якщо ви стали володарем такої оригінальної квартири. Грамотно облаштувавши її, ви отримаєте цікавий інтер’єр, якому позаздрять хазяї звичних планувань. Нерівні стіни – це широке поле для фантазії і свіжих рішень з точки зору дизайну.

Хочемо помітити що якщо відхилення від 90 градусів стіни складає біля 2мм.-5мм., неровностей не видно і проблем не повинно виникнути, але на жаль більшість стін дійсності не рівна. Дуже часто в нових будинках вже передбачено місце під шафу, і в основному це вже готова ніша для забудови. У таких випадках треба застосовувати декоративну планку монтаж якої роблять за місцем повторюючи нерівності стіни, а зрізаний торець обробляється декоративною кромкою.

замір стін

У більшості випадків складними для проектування виміру виробу є конструкції неправильнї геометричної форми, це часто виникає в таких приміщеннях як мансарда, дугоподібні балкони, отвори під сходами, ніші і будь-які інші приміщення де сполучення стін не під прямими кутами. Для цього потрібно точний вимір меблів який безпосередньо залежить від фахівця. В деяких випадках особливо при виготовленні столів, тубм складних форм доводитися виготовляти меблі в три етапи. Спочатку виготовляється нижня частина, потім проектується шаблон для майбутньої стільниці, це необхідно коли особливою вимогою є примикання стільниці до стіни, і вже за шаблоном виготовляється майбутня стільниця, і третім етапом сам монтаж меблів.

 

Нестандартне планування не біда, а родзинка

Кращий вихід з цієї ситуації – меблі під замовлення. Звернувшись по допомогу до фахівців, Ви побачите масу можливостей, як обіграти кут, що виступає, криву стіну або даремну на перший погляд нішу. Правильно підібраний шафа купе або вбиральня вирівняти форму приміщення, використовуючи кожен сантиметр площі.

шафа купе

У разі, якщо у Вашому будинку є довга, але вузька кімната, допоможе розсувна перегородка. У тій частині, де немає вікна, можна відокремити невелику площу і задіяти її в якості вбудованої вбиральні. Так друга частина приміщення буде затишнішої форми.

Якщо Вам повезло, і в довгій кімнаті є два вікна, її можна розділити на два житла за допомогою тієї ж перегородки. Навіть якщо це будуть дві маленькі кімнати, в них приємніше знаходитиметься, чим в одній великій, але з нестандартним плануванням. Розділити кімнату на дві частини також можна за допомогою двостороннього стелажу, залишивши невеликий простір для проходу. Стелаж хоч і стаціонарний, але він може вмістити багато дрібних речей, із-за яких зазвичай виникає безлад.

Третій варіант для довгої кімнати – це подіум. Невелике підвищення візуально розділить її на дві зони. Подіум може служити чим завгодно: спальним місцем, робочим кабінетом або кухнею. Правильно підібравши кольори, матеріали і предмети меблів, за допомогою подіуму ви зможете зробити ексклюзивний дизайн.

 

Нерівні стіни і п’яті кути

Часто зустрічаються планування, де одна стіна помітно скошена. В цьому випадку її краще задіяти під вітальню. Навпроти нерівної стіни можна розмістити диван, а саму стіну задекорировать, встановити на ній декілька поличок, встановити тумбу з телевізором або штучний камін.

Для того, щоб затишно облаштувати кімнату з двома дверима, тобто, прохідну, можна використати ті ж розсувні перегородки. Ліжко у такому разі розташовується біля вікна, а в прохідній зоні розташовується шафа-купе або обладналося робоче місце. Перегородку можливо задекорувати під будь-який стиль так, так вона стане родзинкою інтер’єру.

Не всюди, але все таки зустрічаються кімнати з п’ятьма кутами. Для багатьох це трагедія, але талановиті дизайнери можуть отримати з цього максимальну користь. Найпростіший спосіб – це зонування приміщення. Якщо планування дозволяє, але перегородкою або шафою купе можна відокремити рівну частину, задіявши її під спальне місце.

А простір із зайвим кутом можна обладнати під вітальню. У випадку з невеликою площею кімнати зону з гострим кутом можна використати для вбудованої вбиральні. Прямими розсувними дверима вирівнюється основне житло, а в просторі за ними монтуються полиці і перекладини по індивідуальних вимірах.

Звертайтеся до фахівців Компанії Стерх. Досвід кожного нашого фахівця більше 1000 реалізованих проектів. Середній стаж співробітника роботи в компанії 10 років це допомагає вирішувати найскладніші проектні завдання

Ми перетворимо Ваше незвичайне планування на справжній шедевр. У нас є рішення для будь-якої ситуації. Ви отримаєте не лише якісні меблі, але і неповторний дизайнерський ремонт.

Дата
КОРИСНІ ПОРАДИ
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу