Навіщо потрібен замір перед замовленням меблів? - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Навіщо потрібен замір перед замовленням меблів?

Навіщо потрібен замір перед замовленням меблів?

Як зі смаком обставити приміщення з нестандартними параметрами? В такому випадку прекрасним рішенням стане замовлення меблів за індивідуальним проектом.

Шафа-купе, кухня, передпокій або гардеробна, зроблені на замовлення, ідеально впишуться в приміщення – адже будуть спроектовані під ваші розміри і побажання. А ось «стандартні» меблі зрідка вписуються у інтер’єр як треба.

У цьому питанні важливим етапом виступає замір приміщення, в якому планується встановлювати меблі. Здавалося б, нестандартна кімната, низькі стелі, ніші у стінах можуть стати перешкодами для втілення екстравагантної дизайнерської думки. Але ні! Досвідчений замірник візьме до уваги всі нюанси: плінтуси, нерівні стіни, гострі кути з ускладненим доступом, розташування підвіконь, дверних та віконні коробки; розташування газопроводу, вентиляції (якщо мова йде про кухню). Від його пильного погляду не сховаються також і розетки, вимикачі або дроти антени.

По суті замірник – головна ланка між клієнтом і виробничим цехом. Адже саме від кваліфікації майстра і точності замірів залежить зовнішній вигляд майбутнього виробу.

Як «працює» замір?

Професійний замір вбереже від помилок при проектуванні. Фішка в тому, що габарити меблів повинні на 100% відповідати місцю їх установки у будинку замовника. Особливо це правило стосується вбудованих меблів, які встановлюють в ніші. Найчастіше це кухні або шафи-купе.

І щоб новий меблевий гарнітур вийшов правильним і витонченим, потрібно врахувати всі дрібниці в приміщенні, а також ухили стін. Хоча розмова не тільки про рівні стіни. Тут багато важливого – на перший погляд, навіть незначного: від інтеграції у меблі інтернет-кабелю до кількості міліметрів, відведених під систему направляючих елементів (наприклад, в шафі).

Як визначити якість заміру? Все дуже просто: у готових меблів не повинно бути зазору зі стінами (а якщо він є, то мінімальний). Це означає, що замірник попрацював на славу. А при недобросовісному підході до замірів, згодом при монтажі готового виробу виникають непередбачені ситуації. Наприклад, меблі можуть просто не поміститися у нішу через некоректні габаритів. Так, тут на рахунок йде кожен зайвий міліметр.

Як бачимо, не слід нехтувати таким етапом, як замір. І краще довірити цю роботу професіоналам з багаторічним досвідом роботи. Майстри-замірники компанії «СТЕРХ» мають 20-річний стаж в меблевій галузі. Вони здатні виміряти все: від шафи до мансарди! Тільки уявіть, кожен замірник компанії вже виконав від 8 до 10 тисяч вимірів.

Як підготуватися до заміру?

Головна вимога перед проведенням заміру – це підготовка приміщення, в якому планується згодом встановлювати виріб. Тобто кімната повинна бути повністю готова до установки меблів, якщо ми говоримо про стадію ремонту в будинку або квартирі. Викликайте замірника ТІЛЬКИ після того, як будуть закінчені штукатурні роботи.

Якщо ж це житлове приміщення, його слід звільнити від старих меблів для вільного доступу майстра до стін та підлоги.

Чому замір саме від «СТЕРХ»?

Що отримує клієнт, замовляючи замір приміщення від «СТЕРХ»? В першу чергу, це гарантія точного і професійного заміру.

По-друге, під час виміру фахівець надає безкоштовну консультацію безпосередньо на місці встановлення меблів.

Чим може бути корисна така консультація?

а) Допоможе заощадити гроші клієнта. На основі точних вимірювань і професійно складеного листа заміру майстри компанії «СТЕРХ» порадять найраціональніший варіант використання того чи іншого матеріалу, розміщення шафок, тумб прямо на місці. Також слід врахувати, що дорогий матеріал можна замінити на більш доступний. При цьому такий матеріал не буде поступатися за якістю і зовнішнім виглядом. Хороший майстер обов’язково зверне на це увагу.

б) Правильне розташування елементів майбутнього гарнітура або шафи в кімнаті ще на етапі складання плану і заміру ліквідує можливі «сюрпризи» в процесі монтажу і подальшої експлуатації меблів.

Майстру з досвідом нестандартних вимірів досить вислухати побажання клієнта і оглянути приміщення, щоб відразу «намітити» план меблів. І в режимі реального спілкування з замовником порадити і обговорити оптимальні варіанти виконання в кожному конкретно взятому приміщенні.

По-третє, фахівці компанії «СТЕРХ» використовують в роботі найсучасніший, регулярно оновлюваний замірний інструмент:

1) Лазерна рулетка (тримає велику відстань)

2) Електронний кутомір (вимірює з точністю до 0,1 градуса)

3) Рівень малий і на 2 метри

4) Лазерний нівелір (лазерний, електронний рівень)

5) Детектор (для визначення місць проходження прихованої проводки в стінах)

6) Зразки матеріалів (широкий асортимент кольорових рішень, аксесуарів та фурнітури задовольняють найвибагливішого клієнта)

По-четверте, виклик замірника ще до відвідування салону заощадить час клієнта, скоротивши на один етап процес замовлення і виготовлення меблів у власному виробничому цеху. До речі, компанія надає гарантію на всі меблі. На кухні – 5 років, на шафи-купе – цілих 10 років!

Етапи замовлення меблів від компанії «СТЕРХ»

За допомогою заявки (на сайті, в соціальних мережах, у шоурумі) Замовлення заміру відразу додому (на сайті, в соцмережах або зателефонувавши у шоурум)
1) Клієнт відвідує салон. Менеджер надає консультацію: на чому заощадити, оптимізація проекту. Підбір матеріалів, приклади кольорів і фактури. Дизайн-проект, перший прорахунок майбутніх меблів 1) Клієнт залишає заявку для виклику замірника. Менеджер обробляє заявку. Виклик замірника до будинку клієнта у зручний для замовника час
2) Виклик замірника до будинку клієнта у зручний для замовника час 2) Підготовка приміщення до приїзду замірника і безпосередньо до самого виміру
3) Підготовка приміщення до приїзду замірника і безпосередньо до самого виміру 3) Майстер знайомиться з клієнтом, вислуховує побажання з приводу вигляду і функціональності майбутнього проекту. Робить заміри, готує лист заміру і передає менеджеру у шоурум
4) Майстер знайомиться з клієнтом, вислуховує побажання з приводу вигляду і функціональності майбутнього проекту. Робить заміри, готує лист заміру і передає менеджеру у шоурум 4) Клієнт відвідує шоурум. Менеджер надає консультацію: підбір матеріалів, приклади кольорів і фактури. Дизайн-проект. Клієнт вносить передоплату і підписує договір
5) Фінальне відвідування шоурума. Клієнт вносить передоплату і підписує договір. Доопрацювання нюансів, заміна матеріалів (при необхідності, оптимізація ціни) 5) Етап виготовлення меблів на виробництві
6) Етап виготовлення меблів на виробництві 6) Доставка виробу до клієнта, монтаж
7) Доставка виробу до клієнта, монтаж 7) Клієнт підписує монтажний лист (факт здачі об’єкта) і залишає відгук (приклади відгуків можна знайти на сторінці «Про нас»)
8) Клієнт підписує монтажний лист (факт здачі об’єкта) і залишає відгук (приклади відгуків можна знайти на сторінці «Про нас»)

 

Як проходить замір?

1

Майстер приїжджає на замір у зручний для клієнта час (обговорюється заздалегідь).

2

Заміряник ознайомлюється з приміщенням. Використовує професійне обладнання та зразки матеріалів.

3

Вислуховує побажання замовника.

4

Майстер проводить заміри, визначає рівень підлоги і стелі, знаходить нерівності стін, вимірює геометрію кутів. Електронне сертифіковане обладнання дозволяє робити замір з точністю до 1 мм.

Заміряє комунікації та наявні елементи в місці установки (плінтуси, розетки, батареї, електрощитки).

5

Замірник консультує по технічним моментам. Звертає увагу клієнта на нюанси і питання, які можуть з’явитися під час монтажу готових меблів.

6

Готує лист заміру для передачі менеджеру і дизайнеру в шоурум.

7

Важливо зауважити: так як замірники компанії «СТЕРХ» працюють безпосередньо з клієнтами, в умовах підвищеної епідеміологічної ситуації в країні, вони в обов’язковому порядку використовують засоби індивідуального захисту і санітайзери.

Кожен співробітник компанії пройшов ПЛР-тест на коронавірус, що підтверджує відсутність вірусного захворювання.

Відповіді на популярні питання

Скільки часу в середньому триває замір?

Якісний замір неможливо зробити за 20 хвилин. Час для виконання професійного заміру на один виріб – від 60 хвилин.

Скільки коштує виклик замірника від компанії «СТЕРХ»?

За умови замовлення виробів в компанії (від 35 тис. грн), замір приміщення надається як бонус. Формально вартість виклику замірника – 500 депозитних гривень. Ця сума повертається клієнту після внесення передоплати за меблі.

А самому можна зробити заміри та передати їх потім до вашого шоурума?

Ви можете самостійно провести заміри і передати їх нашим менеджерам. Однак наша компанія несе відповідальність за майбутній виріб – за його функціональність і якість виконання. Тому замір приміщення нашим фахівцем є обов’язковим.

Дата
КОРИСНІ ПОРАДИ
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу