Переваги та недоліки шаф-купе

 Переваги та недоліки шаф-купе

Наші квартири, що дісталися переважно з радянського минулого, в більшості своїй не відрізняються великими просторами. Недостатньо об'ємні вітальні та спальні і вже зовсім крихітні кухні і передпокої створюють певні труднощі в процесі планування та подальшої обстановки інтер'єру. Дуже часто ми відмовляємося від покупки вподобаної меблів з банальної причини того, що її нікуди поставити.

Згідно зі статистикою, корпусні меблі займають від 40 до 60% загальної площі квартири. Погодьтеся, що це немало. Тому і виникла потреба в створенні принципово нових меблів, яка дозволить істотно економити площу кімнати і розширить наш життєвий простір. При цьому вона, звичайно ж, повинна бути красивою і сучасною, вписуватися в загальний інтер'єр. Шафи-купе дозволили досить успішно втілити цю ідею в життя.

Перш за все, варто сказати про те, що у таких меблів відсутні розсувні двері. Тому місце перед шафою для їх розкриття залишається вільним. Це величезний плюс. Тому шафи-купе можна вдало розмістити навіть в самій вузькій прихожій.

Внутрішній простір таких меблів вражає своїм обсягом. Кожна річ в ньому знаходиться на своєму місці і завжди доступна. Т. е. В одній шафі ви зможете без проблем розмістити весь гардероб сім'ї, а також, наприклад, дитячі іграшки. Але, такі меблі можна використовувати не тільки як місце зберігання речей. Часто в них розміщують побутову техніку - телевізори, пральні машини, холодильники. Можна навіть обладнати повноцінний невеликий кабінет зі столом, стільцем, комп'ютером, швейною машиною і ін.

Шафа-купе може бути вбудованою. В цьому випадку його можна спроектувати абсолютно під будь-яким кутом, нішу або простінок. Важливе його перевага - відносна дешевизна в порівнянні з традиційною корпусних меблями. Тому що він може взагалі не мати задніх і бічних стінок, підлоги і стелі. Втім, і більш дорогі стаціонарні шафи-купе, які стоять окремо завжди виправдовують себе.

Дизайн сучасних шаф купе вражає різноманітністю. Передня панель може бути дзеркальною, що дуже ефектно, а крім того істотно розсовує простір візуально. Особливо актуально це в передпокоях. Взагалі, в інтер'єрі шафа-купе має підкреслювати обраний загальний стиль. Варіант декоративного фасаду необхідно ретельно продумати. Він може бути дерев'яним, скляним, глянцевим і матовим. Ідей і способів їх втілення безліч, що відкриває необмежені можливості для застосування вашого дизайнерського таланту.

Справедливості заради варто згадати і про недоліки шаф-купе. Вони, звичайно ж, теж є. Розсувна система може швидко зношуватися при використанні дешевих, неякісних матеріалів або похибок монтажу. Однак з надійними системами від Стерх цієї проблеми у вас не буде.

Ще дуже часто існує необхідність обладнання додаткового освітлення. Це актуально, коли шафа досить глибокий і просторий. Обслуговування цього предмету меблів теж може доставляти деякі незручності. Протерти все полички часом недостатньо і тоді доведеться скористатися пилососом.

Однак це зовсім вже дрібниці щодо переваг, які нам дарують шафи купе!

Дата
Погляд профі
Схожі публікації
28 січня 2021
Погляд профі
Гардеробна кімната на замовлення: планування і нюанси
Володієте значною колекцією піджаків, краваток, взуття на будь-який колір і фасон? Чергова пара брюк вже не поміщається до шафи, а на шопінгу все одно хочеться купити ще одну? А може, віддаєте перевагу суворому порядку? Тоді настав час подумати про ефективне облаштування зони зберігання одягу.
30 жовтня 2020
Погляд профі
МДФ І ДСП: Розвінчуємо меблеві міфи
Найпоширеніші матеріали при виготовленні меблів – це МДФ і ДСП. І навколо них зібралося багато міфів. Подейкують, що через порівняно невисоку вартість сировини, готовий виріб з такого матеріалу буквально «фонить» формальдегідом.
10 лютого 2021
Погляд профі
Навіщо потрібен замір перед замовленням меблів?
Шафа-купе, кухня, передпокій або гардеробна, зроблені на замовлення, ідеально впишуться в приміщення – адже будуть спроектовані під ваші розміри і побажання. А ось «стандартні» меблі зрідка вписуються у інтер'єр як треба.