Організація гардеробної кімнати

Гардеробна кімната являє собою, по суті, впорядковану систему полиць, стелажів, корзин і т. д. Всі вони розташовані таким чином, щоб речі були на виду. У цьому принципова відмінність вбиральні від комор і глибоких шаф. Дуже часто цю роль виконує шафа купе. Це найпростіше рішення, але все ж не зовсім одне й те саме.

Зазвичай гардеробна є окремою кімнатою або ж нішею в стіні. Вона може знаходитися в будь-якій кімнаті - спальні, вітальні, вітальні та ін. В ній не тільки зручно і доступно розміщені всі речі, сюди можна в буквальному сенсі слова увійти і переодягнутися при необхідності. Виділена окремо кімната, звичайно, завжди краще. Але за допомогою грамотного планування облаштувати гардеробну можна всюди.

Перелічимо основні, найбільш часто використовуються сьогодні типи гардеробних:

1. Кутова. Досить виділити всього один вільний кут. Полички, стелажі, вішалки від підлоги і до стелі відкривають великі можливості. Вхід можна оформити ширмами, дверима або взагалі обійтися без таких, що візуально розширить простір.

2. П-образна. Таке планування, мабуть, сама містка. Але, на жаль, облаштувати її можна тільки в досить просторих, довгих приміщеннях. Система зберігання в цьому випадку можна використовувати абсолютно всі існуючі. Полки, штанги, ящики для взуття, брючніци і т. П. Також тут буде розташовано місце для сидіння, що дуже зручно.

3. Лінійна. Нагадує звичайну шафу купе. Всі стелажі і полиці в цьому випадку розташовуються уздовж однієї із стін.

4. Паралельна. Чудовий варіант для приміщень прохідних. Всі пристосування для зберігання речей розташовуються на двох паралельних стінах навпроти.

Позначити межі вбиральні і відокремити її можна за допомогою ширм, портьєр, дверей розсувних, «гармошки» і т. Д.

Перерахуємо плюси вбиральні, які визначать ваш вибір на її користь:

  • видимість і доступність всіх речей;
  • максимальне використання простору, від стелі і до підлоги;
  • можливість індивідуального планування, "під себе";
  • можливість розміщення великогабаритної побутової техніки та інших предметів;
  • звільнення простору квартири або будинку.

В експлуатації гардеробних також слід дотримуватися певних правил. Тоді вона не перетвориться в черговий захаращений простір, а буде дуже зручною в користуванні. Речі чоловічі, жіночі та дитячі краще зберігати окремо. Розвішування або розкладання по кольорам полегшить пошук потрібної речі. Дуже зручні прозорі ящики для їх зберігання. Верхній одяг логічно зберігати ближче до виходу. Взуття доцільно розташовувати вертикально, в спеціальних обувницях. Ті речі, які носяться зараз, нехай будуть на рівні очей. Дзеркало в гардеробній - предмет першої необхідності. Якщо простір дозволяє, не забудьте придбати зручний пуф для сидіння. Обов'язково варто продумати ефективну систему освітлення та вентиляції, адже практично завжди сюди не потрапляє денне світло і свіже повітря.

Отже, гардеробна це аж ніяк не данина моді і демонстрація власної респектабельності. Це, перш за все, комфорт вашого житла, істотна економія місця і часу. Головне правильно спроектувати її конструкцію з точки зору власних потреб і переваг.

Дата
Корисні поради
Схожі публікації
09 травня 2019
Корисні поради
Дитячі меблі, як не помилитися у виборі?
Дитячі меблі завжди вибирається дуже ретельно, скрупульозно вивчаються матеріали і фарби, якими вони покриті. Потрібно створити для дитини не тільки безпечне оточення, але і простір, в якому йому комфортно перебувати. Тому важливо ретельно продумувати конструкцію меблів, а також її колірну гаму.
14 травня 2019
Корисні поради
Меблі з дерева
Меблі з дерева завжди в тренді в усі часи, навіть сьогодні в настільки швидко розвиваються світі, де тенденції та стилі набувають стрімкі обриси невідомого, завжди знайдеться місце для дерев'яних меблів.
12 лютого 2020
Корисні поради
Модульний диван: як уникнути одноманітності в інтер'єрі за допомогою м'яких меблів
Відсутність змін в інтер'єрі з часом набридає, і хочеться щось змінити або додати нові деталі в обстановку.