«Стерх» відзначає 28 років: зоряна презентація кухні преміум-класу

Народження компанії «Стерх» 24 серпня 1992 року співпало зі святкуванням річниці Незалежності України. З того дня компанія пройшла непростий шлях до успіху і заслужила високу репутацію надійного виробника меблів на замовлення. Що регулярно підтверджується позитивними відгуками від постійних клієнтів.

Результати роботи «Стерх» вражають! Кількість реалізованих проектів давно сягнуло 62 000, а ряд інноваційних розробок компанії, таких як власна розсувна система для шаф-купе, декорування фасадів з друкуванням будь-якого малюнка, використання кристалів Swarovski в дизайні меблів, художнє підсвічування - ще не перевершила жодна інша українська меблева компанія.

У «Стерх» впевнені в професіоналізмі своїх співробітників і в якості продукції. Це підтверджує гарантія до 10 років.

Щоб відзначити 28 років плідної діяльності, компанія «Стерх» підготувала для клієнтів ряд заходів онлайн і офлайн в серпні-2020:

  • «Всім шампанського!» - протягом усього місяця будь-якого клієнта в шоурумах «Стерх» зустрічають прохолодним шампанським;
  • Зоряна презентація: кухня «Freedom» - власна розробка та відповідь європейським трендам;
  • Онлайн-марафон «Рукавичка» - подарунки для підписиків сторінки компанії в Facebook і Instagram. Підпишіться для участі;
  • Стильна фотозона у шоурумах для ваших Instagram-історій.

Ці 28 років дуже багато значать для компанії, тому ми підійшли до святкування грунтовно. Ми висловлюємо величезну подяку всьому колективу, нашим експертам з продажу, замірникам, монтажникам меблів, фінансистам, логістам, а також дизайнерам і клієнтам, і всім, хто допомагав реалізовувати найсміливіші та унікальні проекти від "Стерх"!

Дата
Акції та новинки
Схожі публікації
13 лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА! Fibracolor
Матеріал, який справив фурор серед любителів оригінальних рішень. Вперше в Україні повнокольоровий плита, яка перевищує в рази характеристики МДФ і ДСП!
25 березня 2020
Акції та новинки
СТЕРХ ТА COVID-19
Повідомляємо вам, що компанія Стерх вжила всіх запобіжних заходів для застереження розповсюдженю Covid -19. В салонах Стерх встановлені кварцувальні лампи, облаштовані місця з дез. засобами, рукавичками та масками.
15 листопада 2020
Акції та новинки
Знижка - 30% на фасади з колекції BRIGHT
Зустрічайте "чорну п'ятницю" в яскравому настрої: C 19 по 27 листопада 2020 діє знижка - 30% на фасади з колекції BRIGHT для замовлення дитячих меблів у всіх шоурумах "Стерх".