«Стерх» відзначає 28 років: зоряна презентація кухні преміум-класу

Народження компанії «Стерх» 24 серпня 1992 року співпало зі святкуванням річниці Незалежності України. З того дня компанія пройшла непростий шлях до успіху і заслужила високу репутацію надійного виробника меблів на замовлення. Що регулярно підтверджується позитивними відгуками від постійних клієнтів.

Результати роботи «Стерх» вражають! Кількість реалізованих проектів давно сягнуло 62 000, а ряд інноваційних розробок компанії, таких як власна розсувна система для шаф-купе, декорування фасадів з друкуванням будь-якого малюнка, використання кристалів Swarovski в дизайні меблів, художнє підсвічування - ще не перевершила жодна інша українська меблева компанія.

У «Стерх» впевнені в професіоналізмі своїх співробітників і в якості продукції. Це підтверджує гарантія до 10 років.

Щоб відзначити 28 років плідної діяльності, компанія «Стерх» підготувала для клієнтів ряд заходів онлайн і офлайн в серпні-2020:

  • «Всім шампанського!» - протягом усього місяця будь-якого клієнта в шоурумах «Стерх» зустрічають прохолодним шампанським;
  • Зоряна презентація: кухня «Freedom» - власна розробка та відповідь європейським трендам;
  • Онлайн-марафон «Рукавичка» - подарунки для підписиків сторінки компанії в Facebook і Instagram. Підпишіться для участі;
  • Стильна фотозона у шоурумах для ваших Instagram-історій.

Ці 28 років дуже багато значать для компанії, тому ми підійшли до святкування грунтовно. Ми висловлюємо величезну подяку всьому колективу, нашим експертам з продажу, замірникам, монтажникам меблів, фінансистам, логістам, а також дизайнерам і клієнтам, і всім, хто допомагав реалізовувати найсміливіші та унікальні проекти від "Стерх"!

Дата
Акції та новинки
Схожі публікації
25 березня 2020
Акції та новинки
СТЕРХ ТА COVID-19
Повідомляємо вам, що компанія Стерх вжила всіх запобіжних заходів для застереження розповсюдженю Covid -19. В салонах Стерх встановлені кварцувальні лампи, облаштовані місця з дез. засобами, рукавичками та масками.
13 лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА! Крайка з малюнком!
Світ дизайну виробів ніколи не стане колишнім! Адже Компанія "Стерх" розробила ексклюзивну пропозицію - кромка з малюнком!
18 листопада 2020
Акції та новинки
Знижка - 20% на чорні та білі фасади
Зустрічайте "чорну п'ятницю" у СТЕРХ! З 19 по 27 листопада 2020 діє знижка - 20% на чорні та білі фасади для кухні з елітного ДСП Pfleiderer з HPL покриттям, у всіх шоурумах "Стерх".