Спальні кімнати для юних леді - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Спальні кімнати для юних леді

Опис проекту

У будинку нашої Клієнтки ми облаштували дві спальні на мансарді.

Перша з них включає в себе:

Містку шафу-купе з внутрішньої і зовнішньої Led світлом. Відкрита частина для телевізора з декором із срібної гальваніки і тумбою з системою Тip On Blum. Ліжко від СТЕРХ зі стелажами в голові та ніг. Книги, аксесуари, дрібні, але потрібні речі, знайдуть там своє місце. Біля ліжка розмістили підвісну консоль з дзеркалом в підлогу і підсвіткою. Письмовий стіл виготовлений із іспанського ДСП Alvic. Зручний, великих розмірів. Так само з авторським декором на фасаді із срібної гальваніки. Інтер’єр вийшов яскравий і завдяки авторському декору, дуже оригінальний.

Друга спальня була не меньш цікавою.

Один тільки стелаж за індивідуальним проектом з металоконструкції, який тон задає всій кімнаті. Напівзакриті полички виготовлені з МДФ Niemann pianometal. Внутрішня частина темна, а зовнішня покрита тонким шаром міді. У всіх відкритих частинах, полички зі скла. Стелаж виступає зонуючим елементом, адже за ним розташовується м’яке, велике ліжко від СТЕРХ. Далі, гардеробна з фіолетовою Led підсвічуванням зовні і теплим Led світлом всередині, на пульті з дистанційним управлінням. Розсувні двері виконані з дзеркала, а тонкий, чорний профіль стильно обрамляє фасад вироби.

Письмовий стіл доповнює популярний декор – горизонтальні фальш панелі з подвійною кромкою. Стільниця і бокова стінка зроблена з австрійського ДСП Alvic, з мармуровим принтом. Довга тумба під стіною з фіолетовою Led підсвічуванням дуже містка і зручна. Адже все ящики монтувалися на напрямних останнього покоління Tip on Blum Movento. Як декор, виступає подвійна кромка, її можна так само побачити і на тумбі під телевізор.

Ми за індивідуальність і унікальність! З кожним наступним замовленням, втілюються всі нові цікаві декори і техніки. Меблі на замовлення від СТЕРХ – це безмежні можливості для створення креативних, цікавих інтер’єрів.

Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу