Квартира під ключ для дизайнера - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Квартира під ключ для дизайнера

Опис проекту

Бажанням Клієнта було вдіяти не типову кухню, просторе і відповідну сучасним тенденціям. Побажання були прийняті та реалізовані.

КУХНЯ

  • Простір кухні додало рішення прибрати верхній ряд ящиків над робочою зоною. Як додаткове місце для зберігання всіх важливих атрибутів справжньої господині, став пенал з вбудованим холодильником та іншою технікою.
  • Зручним рішенням стало розташування сушки для посуду під стільницею. Не потрібно нікуди тягнутися з мокрим посудом, досить легким рухом відкрити ящик.
  • Частина фасаду кухні була виконана з іспанського ДСП, матового темно-сірого кольору з ефектом soft tash (це означає дуже приємні та дотик).
  • Друга частина фасаду (пенал), був виконаний так само з іспанського ДСП з глибоким текстуруванням під камінь. Крайкувалось все PUR-клеєм, що дозволило добитися безшовні, вологостійкості і довговічного скріплення.
  • Фартух кухні з пластика. Особливості його – жаростійкість і зручність у догляді. Обрамляє фартух мініатюрна поличка з натурального дерева. На ній можна розташувати баночки для спецій або декоративні вазончики.
  • Ще пару важливих дрібниць. Вентиляційні решітки ми вмонтували в цоколь кухні, для правильної циркуляції повітря під холодильник і духову піч.

Спальня, вітальня та ванна кімната

  • Гармонія у спальній кімнаті підтримується у спокійних сірих тонах. Тумба і декоративні вставки другого кольору в шафі разом створюють єдиний закінчений образ.
  • Величезна шафа на всю стіну у вітальні допоможе сховати від сторонніх голосів усі непотрібні речі.
  • Що ж до ванної кімнати, то тут було втілено настрій, коли хочеться їсти паелью та потягувати сангрію, дивлячись на пристрасне фламенко, варто звернути увагу на ДСП Alvic іспанського виробництва з ексклюзивними лінійками кольорів. Підвісні тумби для цієї ванної кімнати виготовлені в кольорі – Ice Cream 04.
Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу