Кабінет в стилі лофт - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Кабінет в стилі лофт

Опис проекту

Стерх виготовляє не тільки дизайнерські меблі, які відзначаються вишуканістю та стилем, але й високим стандартом якості та екологічної безпеки. На цей раз ми меблювали кабінет керівника.

  • Ми обрали для цього проєкту австрійську плиту Kaindl як основний матеріал, і в цьому є свої причини.

Основною перевагою цього матеріалу є його екологічність класу Е0. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити вашому середовищу безпеку та здоров’я, і використання матеріалу такого класу гарантує, що ваші меблі не мають негативного впливу на вас та довколишнє середовище.

Крім того, австрійська плита Kaindl вражає своєю унікальністю: на сьогоднішній день, це єдиний матеріал ДСП, на якому не повторюється малюнок дерева. Кожен лист матеріалу – це окремий малюнок, що робить ваші меблі неповторними та особливими. Глибоке текстурування додає меблям ефект абсолютної натуральності, адже ми розуміємо, наскільки важливо, щоб ваш простір виглядав природно і автентично.

  • Ми виготовили всі конструкції з метала, включаючи ручки для шаф, тумб і столів. Ці конструкції фарбовані в чорний колір по RAL.
  • Конференц-стіл, розрахований на 10 осіб, вражає своєю функціональністю. Ми приділили особливу увагу деталям: проведення зручної комунікаційної проводки. Всі учасники нарад мають легкий доступ до електропостачання та інтернет-підключення завдяки флеш-роз’ємам і провідному інтернету.
  • Ми також приділили увагу деталям, які роблять ваш простір більш комфортним і зручним. Ми закрили декоративними накладками батареї, через які проводилися комунікації. У кабінеті було побудовано сейф, міні-бар і міні-холодильник, а також передбачено місце для особистих речей господаря кабінету, включаючи бібліотеку та місце для зберігання речей.

Кабінет не лише виглядає шикарно і сучасно, але і дуже функціональний, забезпечуючи все необхідне під рукою. Він створений для досягнення нових вершин і успішного руху вперед до цілей. Робіть ваш простір унікальним і функціональним разом з нами!

Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу