Кабінет Beton - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ
Опис проекту

Комфортне і красиве робоче місце завжди надихає на плідну роботу! Кабінет обставлений меблями з імітацією бетонного принта. Цей кольоровий варіант став синонімом стильності, елегантності та практичності.
Задача стояла у виготовлені:

 • Столів та динамічних тумб до них;
 • Стелажів для документів та особистих речей.

Виготовлялися столи і стелажі з австрійського ДСП Egger. Особливість якого, є екологічність плити і реалістичність малюнка. Механізми відкривання Tip On Blum, якісні та довговічні. Так само під кожен стіл була виготовлена тумба на коліщатках, вона мобільна і її можна переміщати так, як зручно працівникові.
Також у замовника було ще декілька побажань: мінімалізм в дизайні та легке поєднання з існуючим інтер’єром. Це ми вирішили сірим кольором.

 1. Мінімалізм та сучасний стиль.
  Сірий колір є символом мінімалізму та сучасного дизайну. Він додає офісу лаконічності та стриманості, що є важливим для багатьох компаній, особливо тих, які дбають про свій імідж та хочуть створити враження професіоналізму.
 2. Збільшення продуктивності.
  Дослідження показали, що сірий колір сприяє підвищенню продуктивності та концентрації. Він допомагає створити спокійну атмосферу в офісі, що особливо важливо при великій кількості співробітників та робочих місць.
 3. Легкість у поєднанні.
  Сірий колір є універсальним і легко поєднується з іншими кольорами. Він виглядає гармонійно з яскравими акцентами які були присутні в інтер’єрі. Наприклад, сірий і білий створюють чистий і мінімалістичний вигляд, тоді як сірий і помаранчевий додають енергії та бадьорості до офісу. Ви можете також використовувати акцентні кольори, такі як червоний або синій, для підкреслення окремих областей чи деталей меблів.

Замовник залишився задоволеним, а ми отримали схвальні відгуки від співробітників, які вже встигли попрацювати за новими меблями та скласти свою думку.

Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу