Дитячі кімнати в котеджі - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Дитячі кімнати в котеджі

Опис проекту

Дитяча кімната – це особливе місце в будинку, де ваші діти проводять багато часу граючи, вчачись та розвиваючись. Вибір меблів для дитячої кімнати – це не просто обрання предметів меблів, це створення комфортного, навчального та веселого середовища для вашої дитини. У нашій компанії ми розуміємо, наскільки важливий цей вибір і пропонуємо меблі, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки.

У проекті було 3 дитячі кімнати, 2 для діток однакового віку та кімната для маленької дитини. Перші дві кімнати ми вирішили зробити тематичними: одну у стилі морських пригод, а іншу у стилі кантрі, але обидві вони виконані у близьких кольорах, тому не відрізняються кардинально одна від одної, а залишаються в одному дуеті. Що стосується самого маленького жителя третьої кімнати – то тут ми вирішили зробити акцент на тому, хто буде проживати в цій кімнаті.

Дитяча для самого маленького

  • Наповнення дитячої: ліжко, шафа та полки для книг
  • Матеріали: корпус ДСП Egger, фасади з матового фарбованого МДФ, петлі та шухляди, Blum з доводчиком 
  • Родзинка: ліжко та шафа в формі будиночка

Дитяча кімната у стилі морські пригоди

  • Наповнення дитячої: стіл з тумбами, ліжко, шафа-купе, комод, комод з відкритими полицями, надбудова над столом
  • Матеріали: корпус ДСП Egger, фасади з матового фарбованого та фрезованого МДФ, петлі та шухляди, Blum з доводчиком, шафа купе з малюнком в дерев’яній системі Woodlex, стільниця дерев’яна, дубова
  • Родзинка: малюнок на шафі, ексклюзивне фрезерування

Дитяча кімната у стилі кантрі

  • Наповнення дитячої: шафа, ліжко, тумба, комод, стіл
  • Матеріали: корпус ДСП Egger, фасади з матового фарбованого та фрезованого МДФ дерев’яні вставки (жалюзі), петлі та шухляди, Blum з доводчиком, шафа купе з малюнком в дерев’яній системі Woodlex, стільниця Egger 38 мм
Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу