Дитяча кімната Маленький принц - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Дитяча кімната Маленький принц

Опис проекту

Ласкаво запрошуємо в світ меблів, які переносять вас у казковий світ “Маленького принца”. Наша компанія – це не просто виробник меблів на замовлення, а ваша можливість перетворити дитячу кімнату у магічне місце, де кожен елемент інтер’єру створений за мотивами цієї улюбленої казки.

Меблі, які розповідають історію

Ми робимо меблі, які доторкнуться до серця як дітей, так і дорослих. Кожен предмет інтер’єру носить в собі особливий дотик Маленького принца, розповідаючи про його подорожі та знайомства з різними жителями планет.

У цій кімнаті ми створили:

  • Ліжко з висувними шухлядами – ідеальна знахідка для дитячої кімнати. Це ще одне додаткове місце зберігання дитячих речей та іграшок, яких завжди багато;
  • Приліжкова тумбочка;
  • Письмовий стіл з відкритими полицями для зберігання книжок;
  • Навісні полиці для книжок та іграшок;
  • Шафа для речей;
  • Комод.

У нашій компанії, ми розуміємо, наскільки важливою є екологічність меблів для дитячої кімнати. Саме тому ми ставимо екологічність на перше місце при виробництві наших продуктів. Ми віримо, що дитячі меблі повинні бути безпечними для здоров’я вашого малюка та дружніми до навколишнього середовища.

  • Ми використовуємо лише екологічно чисті матеріали у виробництві наших меблів.
  • Наші меблі не виділяють небезпечних випаровувань, що можуть вплинути на здоров’я дитини. Вони безпечні для вдихання та використання.
  • Всі наші меблі відповідають вимогам безпеки для дитячого інтер’єру та сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів.

Даруйте вашим дітям унікальну можливість жити в світі, де Маленький принц завжди поруч. Завітайте до нас та дозвольте нам допомогти вам створити дитячу кімнату, де мрії стають реальністю, а казки оживають у кожній деталі. Меблі від Стерх – це меблі, які запам’ятаються надовго і заповнять вашу дитячу кімнату магією та пригодами.

Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу