Білосніжна квартира для сім'ї - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Білосніжна квартира для сім’ї

Опис проекту

Ласкаво просимо до портфоліо білосніжної краси та безмежної світлоти! Уявіть собі квартиру, в якій кожен куток пронизаний світлом і наповнений атмосферою неперевершеного комфорту. Ось такою ми намагались зробити цю квартиру.
В проекті реалізовано меблювання:
• кухні,
• вітальні,
• передпокою,
• спальні,
• дитячої,
• ванної кімнати
• двох гардеробних кімнат.
Зіркою проекту став білий матовий акріл 18 мм та ДСП Egger Дуб Гамільтон. Їх поєднання ми використали по всій квартирі.
Особливо коли мова йде про кухню. Ви знайдете тут кожен елемент кухонних меблів, який надає вашому кулінарному простору бездоганну чистоту та чарівну легкість. Всі не потрібні очам елементи були приховані у шафи, тому цю білосніжну чистоту нічого не псує.
Тут вирішувались питання максимального задіяння простору, так як його не вистачало. Саме через це пришла ідея з подіумом і висувним ліжком у дитячій. На верхньому поверсі малеча може вчити уроки та займатися своїми справами за письмовим столом. А на нижньому поверсі – ігрова зона, яка при висуванні ліжка стає зоною відпочинку. Сходи між поверхами також виконують свої функції – вони слугують висувними ящиками у яких зберігаються дитячі речі.
Особливої уваги заслуговую планувальне рішення спальні та дитячої кімнати, яку розділяє прозорий акваріум у стіні. Таким чином батьки вирішили питання про те, що за дитиною вони зможуть наглядати вдень та вночі, а при потребі закрити його, для усамітнення.
Наші меблі виготовлені з урахуванням найсучасніших тенденцій у дизайні та функціональності. Кожен елемент меблів – це докладно продумана деталь, яка додає гармонії і затишку в вашу квартиру.
Ознайомтесь із нашим портфоліо, дайте нам можливість втілити ваші мрії у реальність, і ви відчуєте всю величність білосніжного світу, створеного компанією “Стерх”. Наші меблі – це не просто предмети інтер’єру, а втілення вашого бажання жити у світлі і красі.

Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу