Яку шафу обрати: шафу-купе чи розпашну шафу? - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Яку шафу обрати: шафу-купе чи розпашну шафу?

Яку шафу обрати: шафу-купе чи розпашну шафу?

Для початку давайте з’ясуємо, які ж відмінності у цих двох видів шаф. Шафа-купе – це один з видів шафи дверці якої при відкриванні роз’їжджаються в сторони. Розпашна – це шафа, дверцята якої відкриваються назовні. Функціональне призначенні та внутрішнє наповнення може бути однаковим. Яку ж шафу обрати вам? Давайте розберемось.

Розмір приміщення

Факт з першого погляду очевидний, але його часто не враховують, беручи фактори важливіші. Якщо ви маєте невелику площу кімнати, або вона вже й так заповнена іншими меблями, обирайте шафу-купе. Вона не буде забирати у вас цінний вільний простір при відкриванні дверей.

Зовнішній вигляд прозорих чи напівпрозорих шаф

Пам’ятайте, що розпашні шафи оснащені петлями, а отже вам потрібно звернути на них окрему увагу, тому що їх буде видно через прозорі дверцята. А це може зіпсувати загальний зовнішній вигляд. Тому тут можна віддати перевагу шафі-купе, або звернути увагу на новинку виробництва Стерх – профіль IL Nero, в який можна вставити приховану врізну петлю.

Доступ до внутрішніх полиць

Визначтесь з внутрішнім наповненням шафи та візуалізуйте, чи буде вам зручно мати доступ до всіх них, оскільки шафи-купе мають особливість у тому, що одна дверцята заїжджаючи за іншу може обмежити вам цей доступ. З розпашною шафою обмежень у доступі не буде.

Термін експлуатації

Те, на скільки довго вам прослужить той чи інший вид шафи залежить від якості обраних матеріалів. Найчастіше проблеми виникають з петлями в розпашних шафах, та з матеріалами систем направляючих у шафах-купе. Отож, тут краще звертайте увагу на те, не яку шафу обрати, а які матеріали та фурнітуру ви помістите в цю шафу.

Шафа-купе чи розпашна шафа – це одні з категорій меблів які Стерх виробляє з 1992 року, а тому й багато хто має асоціацію, що якщо шафа – то це Стерх. Ми точно зможемо допомогти вам з вибором: пишіть, телефонуйте чи приходьте в салони в м. Київ.

Дата
КОРИСНІ ПОРАДИ
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу