Переваги та недоліки шаф-купе - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Переваги та недоліки шаф-купе

Переваги та недоліки шаф-купе

Наші квартири, що дісталися переважно з радянського минулого, в більшості своїй не відрізняються великими просторами. Недостатньо об’ємні вітальні та спальні і вже зовсім крихітні кухні і передпокої створюють певні труднощі в процесі планування та подальшої обстановки інтер’єру. Дуже часто ми відмовляємося від покупки вподобаної меблів з банальної причини того, що її нікуди поставити.

Згідно зі статистикою, корпусні меблі займають від 40 до 60% загальної площі квартири. Погодьтеся, що це немало. Тому і виникла потреба в створенні принципово нових меблів, яка дозволить істотно економити площу кімнати і розширить наш життєвий простір. При цьому вона, звичайно ж, повинна бути красивою і сучасною, вписуватися в загальний інтер’єр. Шафи-купе дозволили досить успішно втілити цю ідею в життя.

шафа-купе

Перш за все, варто сказати про те, що у таких меблів відсутні розсувні двері. Тому місце перед шафою для їх розкриття залишається вільним. Це величезний плюс. Тому шафи-купе можна вдало розмістити навіть в самій вузькій прихожій.

Внутрішній простір таких меблів вражає своїм обсягом. Кожна річ в ньому знаходиться на своєму місці і завжди доступна. Т. е. В одній шафі ви зможете без проблем розмістити весь гардероб сім’ї, а також, наприклад, дитячі іграшки. Але, такі меблі можна використовувати не тільки як місце зберігання речей. Часто в них розміщують побутову техніку – телевізори, пральні машини, холодильники. Можна навіть обладнати повноцінний невеликий кабінет зі столом, стільцем, комп’ютером, швейною машиною і ін.

Шафа-купе може бути вбудованою. В цьому випадку його можна спроектувати абсолютно під будь-яким кутом, нішу або простінок. Важливе його перевага – відносна дешевизна в порівнянні з традиційною корпусних меблями. Тому що він може взагалі не мати задніх і бічних стінок, підлоги і стелі. Втім, і більш дорогі стаціонарні шафи-купе, які стоять окремо завжди виправдовують себе.

Дизайн шаф-купе

Дизайн сучасних шаф купе вражає різноманітністю. Передня панель може бути дзеркальною, що дуже ефектно, а крім того істотно розсовує простір візуально. Особливо актуально це в передпокоях. Взагалі, в інтер’єрі шафа-купе має підкреслювати обраний загальний стиль. Варіант декоративного фасаду необхідно ретельно продумати. Він може бути дерев’яним, скляним, глянцевим і матовим. Ідей і способів їх втілення безліч, що відкриває необмежені можливості для застосування вашого дизайнерського таланту.

Справедливості заради варто згадати і про недоліки шаф-купе. Вони, звичайно ж, теж є. Розсувна система може швидко зношуватися при використанні дешевих, неякісних матеріалів або похибок монтажу. Однак з надійними системами від Стерх цієї проблеми у вас не буде.

Ще дуже часто існує необхідність обладнання додаткового освітлення. Це актуально, коли шафа досить глибокий і просторий. Обслуговування цього предмету меблів теж може доставляти деякі незручності. Протерти все полички часом недостатньо і тоді доведеться скористатися пилососом.

Однак це зовсім вже дрібниці щодо переваг, які нам дарують шафи купе!

Дата
КОРИСНІ ПОРАДИ
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу