На що звертати увагу при виклику замірника? - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

На що звертати увагу при виклику замірника?

На що звертати увагу при виклику замірника?

Першим етапом у виготовлені меблів є робота замірника. Навіть якщо ви на 100% впевнені, що все виміряли точно, ми радимо не нехтувати роботою професіонала, тому що всю відповідальність за можливий брак у готовій роботі ви можете взяти на себе.

Отож, ви прийняли рішення про виклик замірника і вже почали відчувати себе впевнено, але розслаблятись ще рано, ми би радили вам звернути увагу на наступні пункти, щоб точно знати, що все йде добре:

  1. Питання

Так, саме питання. Майстер повинен задати вам питання, про те, що ви хочете? Чи є якісь специфічні побажання? Яка техніка буде розміщена в меблях (якщо буде)? Розетки? Вимикачі? І т.д. Замірник повинен вас добре вислухати і на основі цього виконувати свою роботу. Адже від цього буде залежати майбутнє виробництво меблів.

  1. Поради

Навіть якщо ви вже все для себе вирішили, чи вирішили все з допомоги менеджера-консультанта, до порад замірника потрібно прислухатись. Професійний замірник завжди зможе дати вам влучну пораду.

  1. Прилади

Дуже важливо звертати увагу на те, з якими інструментами та приладами приїжджають виконувати замір. Тут можемо поділитись з вами тим набором, який використовують наші замірники: лазерна та механічна рулетки; рівень 2 метри; кутомір електронний, нівелір для виміру рівності підлоги, нахилу стін. Цього набору більш ніж достатньо для того, щоб все виміряти – можемо точно про це сказати, бо маємо 30 річний досвід.

  1. Нерівності

Цей пункт дуже пов’язаний з попереднім, оскільки врахувати нерівності стін, стелі та підлоги можна завдяки точним та спеціалізованим інструментам. А знати про нерівності, які можливо були допущені при ремонті, дуже важливо, оскільки меблі здатні їх виявити та підкреслити.

Дата
КОРИСНІ ПОРАДИ
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу