Чи безпечні дзеркальні фасади шаф в домі у воєнний період? - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Чи безпечні дзеркальні фасади шаф в домі у воєнний період?

Чи безпечні дзеркальні фасади шаф в домі у воєнний період?

Останні дні часто отримуємо запитання про безпечність дзеркальних фасадів у шафах–купе при попаданні в них осколків чи інших сторонніх предметів. Вирішили трохи роз’яснити вам, як поводять себе ті чи інші дзеркальні фасади та дати відповіді на найпоширеніші питання.

Що буде, якщо в дзеркальний фасад шафи-купе потрапить осколок?

Звісно, за всі шафи різних виробників ми відповідати не можемо, але можемо дати коментар по шафам-купе нашого виробництва. Наші дзеркала мають броньовану плівку з тилу фасадів, а тому при потраплянні в дзеркало невеликих осколків, то на місці попадання утвориться «павутинка» з тріщин, а усі частини дзеркала залишаться на плівці. Таким чином, ці маленькі частинки не розлетяться по всій кімнаті, а загальна маса дзеркала залишиться на місці. Маємо багато історій від наших клієнтів, є і фото потрапляння осколків. В одному з випадків осколок пробив стіну кімнати, потім стіну шафи та застряг у плівці з тильної сторони. У цьому випадку плівка змогла зупинити осколок від подальших руйнацій.

фасад шафи-купе

Як перевірити, що у мене саме таке дзеркало: із захисною плівкою?

Можна визначити наявність цієї плівки декількома способами. Один з них – навпомацки. Якщо дзеркало з плівкою, то ви можете відчути пухирці на поверхні, поверхня не буде повністю однорідною. Інший спосіб – більш очевидний. Візьміть канцелярський ніж та з тильної сторони дзеркала зробіть подряпину. Якщо буде виглядати подряпина так, начебто ви порізали скотч – то у вас є плівка, якщо буде відчуття таке, що ви зішкрябали фарбу – то плівки не має.

плівки на дзеркалі

Як себе захистити, якщо виявилось, що плівки на дзеркалі не має?

У такому разі можна діяти так, як із захистом від осколків від вікон – заклеїти скотчем по всьому периметру. Другий варіант – придбайте броньовану плівку та наклейте її на фасад шафи з дзеркалом.

Дата
КОРИСНІ ПОРАДИ
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу