Знижка - 50% на декор з кристалів Swarovski - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Знижка – 50% на декор з кристалів Swarovski

Знижка – 50% на декор з кристалів Swarovski

Зустрічайте “чорну п’ятницю” в СТЕРХ!

З 19 по 27 листопада 2020 діє знижка – 50% на декор з кристалів Swarovski у всіх шоурумах “Стерх”.

За Вашим бажанням, розсувні панелі “Стерх” можуть бути інкрустовані неповторними кристалами “Сваровські”, що імітують діаманти.

Спеціальні методи ограновування кристалів кришталю повністю розкривають чарівність цього природного матеріалу, змушують світ тисячократно переломлюватися і грати на гранях кристала яскравим чарівним сяйвом.

Фасад, прикрашений стразами зачаровує, він переливається всіма кольорами веселки. Ви можете бути впевнені, стрази ніколи не потемніють і не відшаруються від основи.

Чарівне сяйво кристалів “Сваровські” на фасаді шафи-купе – це неповторна чистота, ідеальна ограновування і беззаперечний контроль якості.

Знижки діють тільки на момент оформлення замовлення в період проведення акції і не підсумовується з іншими діючими знижками.

Запитуйте деталі у наших консультантів по тел. (044) 29 94 694  з 10.00 до 19.00, а також онлайн зв’язок або Вайбер  063) 410 55 55

Дата
Акції та новинки
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу