«Стерх» відзначає 28 років: зоряна презентація кухні преміум-класу - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

«Стерх» відзначає 28 років: зоряна презентація кухні преміум-класу

«Стерх» відзначає 28 років: зоряна презентація кухні преміум-класу

Народження компанії «Стерх» 24 серпня 1992 року співпало зі святкуванням річниці Незалежності України. З того дня компанія пройшла непростий шлях до успіху і заслужила високу репутацію надійного виробника меблів на замовлення. Що регулярно підтверджується позитивними відгуками від постійних клієнтів.

Результати роботи «Стерх» вражають! Кількість реалізованих проектів давно сягнуло 62 000, а ряд інноваційних розробок компанії, таких як власна розсувна система для шаф-купе, декорування фасадів з друкуванням будь-якого малюнка, використання кристалів Swarovski в дизайні меблів, художнє підсвічування – ще не перевершила жодна інша українська меблева компанія.

У «Стерх» впевнені в професіоналізмі своїх співробітників і в якості продукції. Це підтверджує гарантія до 10 років.

Щоб відзначити 28 років плідної діяльності, компанія «Стерх» підготувала для клієнтів ряд заходів онлайн і офлайн в серпні-2020:

  • «Всім шампанського!» – протягом усього місяця будь-якого клієнта в шоурумах «Стерх» зустрічають прохолодним шампанським;
  • Зоряна презентація: кухня «Freedom» – власна розробка та відповідь європейським трендам;
  • Онлайн-марафон «Рукавичка» – подарунки для підписиків сторінки компанії в Facebook і Instagram. Підпишіться для участі;
  • Стильна фотозона у шоурумах для ваших Instagram-історій.

Ці 28 років дуже багато значать для компанії, тому ми підійшли до святкування грунтовно. Ми висловлюємо величезну подяку всьому колективу, нашим експертам з продажу, замірникам, монтажникам меблів, фінансистам, логістам, а також дизайнерам і клієнтам, і всім, хто допомагав реалізовувати найсміливіші та унікальні проекти від “Стерх”!

Дата
Акції та новинки
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу