Новинка у Стерх. Італійський профіль власного виробництва - IL Nero - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Новинка у Стерх. Італійський профіль власного виробництва – IL Nero

Новинка у Стерх. Італійський профіль власного виробництва – IL Nero

Хочемо представити вам новинку виробництва Стерх – це профіль, який є основою для скляних шаф, гардеробних та дверцят до різних видів меблів. IL Nero – це профіль зроблений за італійським дизайном, що і є його головною перевагою.

Завдяки формі профілю в нього можна вставити приховану врізну петлю. Якщо ви бажаєте шафу з прозорим, або напівпрозорим склом, то ви не будете турбуватись про те, що по всій довжині дверей буде видно петлі, які будуть псувати витончений вигляд шафи. Тільки подивіться, як витончено виглядають меблі з цим профілем!

Ми у Стерх вирішили його виробляти самостійно щоб запропонувати вам низку вагомих переваг:

  1. Завдяки тому, що ми маємо власну складську програму, вам не потрібно буде чекати аналоги з Італії, поставка яких зараз може зайняти до пів року, а то й більше.
  2. Цей профіль ми можемо пофарбувати у будь-який колір: від класичного чорного до яскраво рожевого.
  3. Ціна. У порівнянні з італійським аналогом ціною ви будете задоволені.
  4. Якість, що найважливіше, однакова. Ми у Стерх маємо 30 річний досвід у виготовлені меблів та завжди дарували ринку новинки меблевого світу, а тому, за якістю до нас і звертаються.

Замовляйте прорахунок або приходьте в наші салони в м. Київ та протестуйте новинку самостійно.

Дата
Акції та новинки
Схожі публікації
07 Грудня 2020
Акції та новинки
Замовити кухню преміум-якості і встигнути до початку свят.
Виготовлення кухні преміум-класу за 15 днів, можливо тільки з «Стерх»!
13 Лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА 2020! Fibracolor Negro I Plast!
Fibracolor Negro I Plast інноваційний матеріал, який пропонує тільки компанія "СТЕРХ"! Ми гарантуємо, побачивши в живу вироби з Fibracolor Negro I Plast та фрезеруванням, ви неодмінно захочете собі подібний виріб!

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу