Натуральне дерево

Натуральне дерево завжди було, є і буде незамінною класикою в інтер'єрі. А як Ви знаєте, класика завжди в моді. Тому і в наші дні шафи-купе з натуральними фасадами з дерева знаходяться на піку популярності.

Здавалося б, що такого особливого в дереві? Адже завжди є можливість створити шафу-купе з більш дешевих матеріалів, однак чи будуть вони настільки ж екологічні, як фасади з натурального дерева? Звичайно ж ні! Тому шафа-купе з фасадом з натурального дерева - це вибір свідомих і відповідальних людей.

Дерево, як живий матеріал, створить атмосферу тепла, затишку і комфорту у Вашому будинку. Дерев'яні лиштви випромінюють якесь неймовірне тепло, хочеться доторкнутися і довго не прибирати руку, насолоджуючись своїми відчуттями. Здається, що це дерево пережило безліч подій, було свідком чергувань сильних світу цього і просто вбирало в себе енергію навколишнього простору. Під гіпнозом цієї величі можна перебувати нескінченно. Тому натуральне дерево - це найкращий матеріал для створення шаф-купе. А дерев'яний розсувний профіль Вудлекс є прекрасним зразком вдалого поєднання сучасних технологій в класичному інтер'єрі.

Компанія Стерх з гордістю представляє Вашій увазі розсувну систему з натурального дерева, яка має престижний зовнішній вигляд і високу надійність. Однак не думайте, що фасад з натурального дерева - це тільки різьблені вензелі і химерні оклади, що підкорюють серце своєю розкішшю і багатством. З сучасними технологіями фахівці компанії «Стерх» зможуть доповнити фасад з натурального дерева різними варіантами декору, які вдало впишуть така шафа-купе в приміщення будь-якого дизайну! Наші вироби з натуральними фасадами не залишать байдужим навіть самого ярого скептика і прихильника стилю модерн або хай-тек. Наші професіонали знають, як поєднати ці стилі з шафами-купе з натуральними фасадами.

Дерев'яний профіль може бути будь-якого кольору і відтінку, володіючи значним видом шаф класу «Люкс», він комплектується новітніми механізмами провідного європейського виробника Sevrol. Найбільш часто у виробництві фасадів з натурального дерева наші фахівці використовують дерево дуб. Однак, якщо у Вас є якісь особисті уподобання та побажання щодо матеріалу виконання натурального фасаду, озвучте їх нашим менеджерам - і ми постараємося знайти для Вас найкраще рішення Вашого питання!

У багатьох словосполучення «шафа з натурального дерева» асоціюється з чимось громіздким, скрипучим і незручним. Але все це не про шафах-купе від компанії Стерх! Ми створюємо такі вироби з фасадами з натурального дерева, які вразять Вас своєю зручністю і ергономічністю. У наших шафах всі необхідні речі завжди знаходяться під рукою, а ящики відкриваються практично безшумно! І все завдяки сучасним технологіям і комплектуючих. Наш шафа-купе з натуральним фасадом буде головним елементом дизайну Вашого простору.

Компанія Стерх гарантує Вам якість шафи-купе з фасадом з натурального дерева, і те, що воно буде служити і радувати Вас довгі роки. Ми вміємо приносити користь і радість нашим клієнтам! Кожного, хто придбав шафа-купе з натуральним фасадом, чекає маса приємних вражень і гармонія протягом усього життя з цим виробом!

Натуральне дерево, фото №1
Натуральне дерево, фото №2
Натуральне дерево, фото №3
Натуральне дерево, фото №4
Натуральне дерево, фото №1
Натуральне дерево, фото №2
Натуральне дерево, фото №3
Натуральне дерево, фото №4