Художній фьюзинг

Сучасні варіанти дизайну приміщень мають на увазі все більше і більше індивідуальності. Здавалося б, що може бути дивного і унікального в звичайній шафі-купе? Однак компанія Стерх знайшла креативне рішення цього питання! Це - шафи-купе з фьюзингом. Нові технології дозволяють створювати яскравий і незвичайний декор для меблів, зокрема малюнки на склі, або фьюзинга.

Завдяки технології фьюзинга на склі створюються малюнки на зразок вітража, які виглядають заворожуюче, особливо, коли на них потрапляють промені світла. У цей момент вітражі починають переливатися всіма кольорами веселки. Завдяки різноманітності кольорів, фактур і сучасному обладнанню можна створити шафа-купе з фьюзингом з малюнками будь-якої складності.

Суть технології фьюзинга полягає в тому, що на звичайному склі (майбутньому фасаді Вашої шафи-купе) розташовуються шматочки кольорового скла, які потім запікаються при температурі 800 ˚С. Якщо потрібно створити вітраж з рельєфом, поверх різнокольорових шматочків укладається ще один скляний лист. Скляна маса стає однорідною, об'ємної, набуває оригінальну фактуру і особливу міцність, при цьому неймовірно прикрашаючи шафа-купе з фьюзингом.

Наші майстри вміють відтворити в склі практично будь-яке зображення. Залежно від Ваших побажань, деякі ділянки вітража можна зробити і плоскими, і опуклими або навіть створити прозорі контури, як на акварельном малюнку.

Оскільки технологія фьюзинга універсальна, і ми віртуозно володіємо технікою нанесення зображень на скло, тематику, колірну гамму і фактуру можна з легкістю підібрати для будь-якої тематики інтер'єру. Фасади з малюнками можна встановлювати в будь-якому приміщенні, але найбільш виграшно вони виглядають в спальні і вітальні. Також Ви можете замовити шафу-купе з фьюзингом і для дитячої кімнати, з тематичними малюнками, наприклад, ілюстраціями дитячих казок або зображеннями персонажів з коміксів. Перевірено на власному досвіді: наші маленькі клієнти стають набагато щасливіше, коли у них в кімнаті з'являються такі барвисті шафи-купе від компанії Стерх! Особливо яскраво шафи-купе з фьюзингом виглядають в кімнатах, вікна яких виходять на південну сторону - велика кількість сонячного світла робить вітражі надзвичайно гарними. Таку красу оцінять всі Ваші гості!

Компанія стерх виготовлює для Вас шафи-купе з малюнками в техніці фьюзинг будь-якої тематики та складності. Завдяки цій техніці Ви зможете прикрасити інтер'єр не просто меблями, а справжнім витвором мистецтва!

Художній фьюзинг, фото №1
Художній фьюзинг, фото №2
Художній фьюзинг, фото №1
Художній фьюзинг, фото №2