Fibracolor Nature

Виробник
Finsa
Вид матеріалу
MDF
Країна
Іспанія

Fibracolor Nature - безпечніше матеріалу, потрібно ще пошукати! Даний матеріал виготовлений з нетоксичних пігментів на водній основі, з низькою концентрацією формальдегіду. Отже, він гарантує ідеальне та безпечне співіснування з навколишнім середовищем.

Fibracolor Nature не вимагає обов'язкової кромковке. Натуральний шпон, покритий на Fibracolor створює привабливий контраст між поверхнею і краями вироби. А так же шпон дарує дуже приємні відчуття при тактильному контакті.

Даний матеріал прекрасно піддається фразуванню. З ним відкриватися широкі можливості для реалізації будь-яких побажань по конструктиву і дизайну.

Ще однією важливою деталлю, яка доповнює наш ЕКО-матеріал - це спеціальне покриття. Fibracolor Nature, ми покриваємо екологічно чистим продуктом - масловоском, який додатково захищає плиту від зовнішніх факторів.

Компанія СТЕРХ прагне піднести українському споживачеві все найкраще! Ми об'їхали безліч країн закордоном і відвідали безліч фабрик. І раді, що досягли мети. Ми пропонуємо плити зовсім нового рівня. Адже наша мета не задовольнити очікування клієнта, а перевершити їх!

 

Fibracolor Nature, фото №1
Fibracolor Nature, фото №2
Fibracolor Nature, фото №3
Fibracolor Nature, фото №1
Fibracolor Nature, фото №2
Fibracolor Nature, фото №3