Fibracolor MDF

Вид матеріалу
MDF
Виробник
Finsa
Країна
Іспанія

FIBRACOLOUR - це наскрізь заповнена кольором дошка, виготовлена ​​з вибраних дерев'яних волокон. Цей матеріал володіє кращими властивостями МДФ і навіть в рази превищує його показники. FIBRACOLOUR не вимагає поклейки крайки або додаткового декору. Це готовий матеріал. Ми покриваємо його екологічно чистим продуктом - масловоском і надаємо приємний ефект Soft touch. Так само цей матеріал легко піддається фрезеруванню. Якщо ви любите креативні і оргінальние рішення - цей матеріал ідеально вам підійде для втілення ідей.

Різновидом цього матеріалу є - FIBRACOLOUR TEX. Головна його перевага - це готові, круті, дизайнерські текстури. Цей матеріал виготовляють схожою технікою як FIBRACOLOUR - пресуванням. Але при тисненні, замість гладкої поверхні, верстат формує текстуру. Якщо вам не до душі готові рішення, ми можемо самі вифрезерувати необхідний малюнок.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

FIBRACOLOUR виготовляється з нетоксичних пігментів на водній основі. Він має низьку концентрацію формальдегіду (класифікація Е1). Цей продукт гарантує ідеальну та безпечну взаємодію з навколишнім середовищем і є ідеальним рішенням для закритих приміщень.

FIBRACOLOUR гарантує стабільність, послідовність та інтенсивність кольорів відповідно до  найсуворіших стандартів якості. Тому забарвлення дошки ідеально рівномірна, і, крім того, стійка до природного та штучного світла.

FIBRACOLOUR - ідеальний продукт для комерційних середовищ:

  • Магазини та ділові приміщення, прилавки, вітрини.
  • Ефемерна архітектура: стенди та виставки.
  • Меблі загальні: домашні меблі, офісні меблі, дитячі меблі.
  • Дизайн інтер'єру: вагонка, ширми, облицювання.
  • Рами для малюнків або дзеркал.
  • Виробництво логотипів та текстів із 3D-ефектом, барельєфними ефектами.

 

Fibracolor, фото №1
Fibracolor, фото №2
Fibracolor, фото №3
Fibracolor, фото №4
Fibracolor, фото №5
Fibracolor, фото №6
Fibracolor, фото №1
Fibracolor, фото №2
Fibracolor, фото №3
Fibracolor, фото №4
Fibracolor, фото №5
Fibracolor, фото №6