ДВП

Вид матеріалу
ДВП

ДВП (або деревоволокнистих плит) - це листовий композитний матеріал, що отримується при гарячому пресуванні целюлозних волокон, синтетичних полімерів і спеціальних добавок.

Він відрізняється від ДСП наступним: ДСП застосовують для монтажу меблевих конструкцій і при укладанні підлог, а ДВП використовують при виготовленні висувних меблевих ящиків, задніх стінок меблів, як підкладку під покриття для підлоги, виготовлення полиць, стелажів, зведення перегородок в квартирах, офісах, господарських приміщеннях і вагонах.

Листи ДСП і ДВП мають різні розміри. Товщина ДВП від 2,5 до 12 мм, а листи ДСП випускаються товщиною до 25 мм. Розміри відповідають стандартам, прописаним в нормативної документації.

Вартість у даних матеріалів також різна: квадратний метр ДВП продається значно дешевше ДСП.

ДВП в залежності від властивостей матеріалу, а також способу подальшого застосування, виготовляють на такі типи деревоволокнистих плит: м'які, середньої щільності, напівтверді, тверді, надтверді.

Великою популярністю користуються білі ДВП, тверді по своїй щільності. Таке покриття може бути декороване спеціальною фарбою з наступним нанесенням лаку. ДВП дуже стійкий матеріал до різних перепадів вологості і механічних повріжденіям. У Компанії "Стерх" ДВП використовують в якості задніх стінок кухні.

ДВП, фото №1
ДВП, фото №2
ДВП, фото №1
ДВП, фото №2