Дитяча кімната Love - Меблі на замовлення. Виготовити меблі під замовлення - СТЕРХ

Дитяча кімната Love

Опис проекту

Дитячі кімнати від Стерх – місце, де дитячі мрії стають реальністю, а дитяча кімната стає улюбленим простором для вашого малюка. У нашому асортименті можливостей у створені меблів ви знайдете все необхідне для створення комфортної, безпечної та стильної обстановки в кімнаті вашої дитини.

Цей проект ми розробляли по своїй філософії: Ми розуміємо, наскільки важливою є дитяча кімната у формуванні особистості та комфортному розвитку дитини. Саме тому ми прагнули запропонувати лише найкращі рішення для облаштування цього приміщення. Наші меблі поєднують в собі екологічність, функціональність та високу якість, щоб ваша дитина могла насолоджуватися своїм простором кожен день.

У цьому проекті ми розробили:

  1. Дитячі ліжечка. У нашому асортименті представлені ліжка для дітей різних вікових категорій – від колискових ліжок для малюків до ліжок для підлітків. Вони мають висувні ящики в яких ви зможете зберігати дитячі речі чи іграшки.
  2. Розпашна шафа для дитячих речей. Вона може містити в собі: полиці, висувні ящики, штанги для одягу.
  3. Тумби: приліжкові та з полицями.
  4. Комодпеленатор для малюків
  5. Комод для речей дитини

Усі меблі задекоровані в одному стилі. Друк на меблях ми пропонуємо будь-який, який ви забажаєте. Саме тому дитяча вашої дитини може стати кімнатою Барбі або людини-павука. При цьому ми не забуваємо про екологічність. Цей друк повністю безпечний для дитини і не буде мати сторонніх запахів.

Створіть найкращі умови для вашої дитини, обираючи меблі для її кімнати від компанії Стерх. Дозвольте своєму малюкові насолоджуватися кожним миттю в її особистому просторі, де він зможе рости, навчатися та мріяти. Ви завжди можете розраховувати на нас і наші високоякісні меблі для дитячої кімнати. Разом ми створимо найкраще для вашої дитини!

Обговоримо ваш проект?
Залишити заявку

Є ПИТАННЯ?

Консультация мебельщика

Звертайтесь за корисною консультацією!
Ми допоможемо! Наша мета – допомогти розібратися, які меблі, з яких матеріалів та фурнітури вам потрібні. Скільки вона коштуватиме, а що вам взагалі не потрібне. Так, це безкоштовно.

Олена Литвиненко.
Керівник відділу продажу