Дзеркало

Дзеркальний фасад актуально застосовувати для шаф в спальню або вітальню. З вибором різного напилення дзеркало набуває цікаві відтінки:

  • срібла;
  • бронзи;
  • графіту;
  • сатину;
  • старовинного вигляду;

Так само дзеркальний фасад дизайнери активно застосовують до виробів, яким не властиво його мати. Наприклад, тумба або комод, може повністю бути з дзеркала. Такий експеримент виглядає дуже сміливо і сучасно. Якщо ж ви хочете відтворити стиль лофт у себе вдома, чудово його підкреслить дзеркало з ефектом старовини. Поле над експериментами є.

Для безпеки всі дзеркала від Стерх проклеєні полімерної, протиударною плівкою, яка підвищує стійкість до механічних пошкоджень. Є ще одна важлива особливість плівки. Якщо ж трапилася така ситуація і фасад був пошкоджений від сильного удару, вам не доведеться довгими зусиллями збирати всі крихти скла по кімнаті, на фасаді просто утворюється павутина від удару.

Дзеркало на фасаді, найпопулярніше рішення на всі часи. Для різноманітності, його можна комбінувати з іншими матеріалами: ДСП, шпон, ротанг, бамбук і т. Д. Так само зробити фасад ще оригинальніше допоможе стабілізований, ультрафіолетовий друк. Абсолютно будь-який малюнок або принт наші майстри зможуть перенести на дзеркальний фасад. 

Зеркало, фото №1
Зеркало, фото №2
Зеркало, фото №3
Зеркало, фото №4
Зеркало, фото №5
Зеркало, фото №1
Зеркало, фото №2
Зеркало, фото №3
Зеркало, фото №4
Зеркало, фото №5