Специфіка корпусних меблів на замовлення

Плюси корпусних меблів на замовлення

При покупці нових меблів люди зазвичай підбирають під стиль, який вже є в будинку. Але знайти варіант, який би ідеально підійшов за кольором, габаритами і дизайном не так просто. Замовляючи меблі, можна втілити в життя всі свої задумки, зробивши інтер'єр кімнати довершённим та гармонійним. Ще одна проблема, з якою зазвичай стикаються при покупці меблів - це розміри. Не завжди готові меблі ідеально вписується в планування, часто купують модель, яка трохи менше наявного простору, що виглядає не дуже естетично. А якщо кімната маленька, то хочеться задіяти кожен сантиметр площі. З корпусних меблями на замовлення все це реально. Можна вибирати не тільки довжину, висоту і глибину, а ще й форму меблів. Комусь підходить пряма, а комусь краще підійде кутова меблі.

Також покупці звертають увагу на фурнітуру виробів та інші атрибути. Але часто буває, що підходить розмір та колір моделі, а ость фурнітура ні. З меблями на замовлення таких проблем не виникне, адже вона стане втіленням усіх побажань Клієнта.

Чому меблі на замовлення дорожчі?

Коли покупці замовляють меблі з нестандартними деталями, вони повинні бути готові до того, що виріб буде приблизно на 50% дорожче, ніж стандартний аналог. Це пов'язано з технічними особливостями виготовлення. Майстрам потрібно витратити час на нове креслення, на переустановку верстата або на пошук матеріалів. Також фірми, які роблять меблі під замовлення, часто пропонують послуги змірників. Він виїжджає додому до замовника і міряє приміщення, щоб меблі ідеально в нього вписалася. Ця послуга дуже корисна, тому що самі покупці не завжди можуть точно зробити виміри, але вона теж входить у вартість.

Корпусні меблі на будь-який смак і колір

Роблячи ремонт у своєму будинку, господарі намагаються продумати усе до дрібниць і реалізувати певний стиль. Спочатку проводиться внутрішнє оздоблення приміщення, а потім потрібно заповнювати простір меблями. Але в магазинах не завжди знайдеться те, що підійде під придуманий стиль. На допомогу приходить корпусні меблі під замовлення. Можна вибрати будь-який колір і матеріал фасадів, втілити свій дизайн або зачерпнути ідеї з інтернету. Щоб більш точно уявити, як буде виглядати майбутні меблі, бажано відвідати магазини, ознайомитися з матеріалами, фурнітурою, можливими конструкціями, а потім всі свої побажання викласти майстрам.

Якщо ви плануєте замовити щось зовсім незвичайне, потрібно підготуватися до того, що доведеться чекати. Наша Компанія робить меблі в найкоротші терміни, але іноді доводиться витратити трохи більше часу, щоб втілити оригінальний замовлення.

Щоб корпусні вироби на замовлення прослужили якомога довше, дуже бажано замовити монтаж у фахівців. Якщо збирати меблі самостійно, не надається гарантія, а також через недосвідченість можна пошкодити деталі або встановити їх ненадійно. Замовляйте корпусні меблі у Компанії Стерх, ми проконсультуємо Вас з усіх питань, зробимо Ваше замовлення максимально швидко і на високому рівні.

Дата
Погляд профі
Схожі публікації
10 лютого 2021
Погляд профі
Навіщо потрібен замір перед замовленням меблів?
Шафа-купе, кухня, передпокій або гардеробна, зроблені на замовлення, ідеально впишуться в приміщення – адже будуть спроектовані під ваші розміри і побажання. А ось «стандартні» меблі зрідка вписуються у інтер'єр як треба.
15 травня 2019
Погляд профі
Облаштування передпокою-наші рекомендації
Передпокій - це перше, що зустрічає господарів і гостей при вході в будинок. Це приміщення несе в собі не менше функцій, ніж, наприклад, кухня або спальня, по ньому складається перше враження гостей, яке часто стає вирішальним. Щоб кожен, хто увійде в будинок, відчув себе затишно, потрібно грамотно підійти до питання облаштування передпокою.