Переваги та недоліки шаф-купе

 Переваги та недоліки шаф-купе

Наші квартири, що дісталися переважно з радянського минулого, в більшості своїй не відрізняються великими просторами. Недостатньо об'ємні вітальні та спальні і вже зовсім крихітні кухні і передпокої створюють певні труднощі в процесі планування та подальшої обстановки інтер'єру. Дуже часто ми відмовляємося від покупки вподобаної меблів з банальної причини того, що її нікуди поставити.

Згідно зі статистикою, корпусні меблі займають від 40 до 60% загальної площі квартири. Погодьтеся, що це немало. Тому і виникла потреба в створенні принципово нових меблів, яка дозволить істотно економити площу кімнати і розширить наш життєвий простір. При цьому вона, звичайно ж, повинна бути красивою і сучасною, вписуватися в загальний інтер'єр. Шафи-купе дозволили досить успішно втілити цю ідею в життя.

Перш за все, варто сказати про те, що у таких меблів відсутні розсувні двері. Тому місце перед шафою для їх розкриття залишається вільним. Це величезний плюс. Тому шафи-купе можна вдало розмістити навіть в самій вузькій прихожій.

Внутрішній простір таких меблів вражає своїм обсягом. Кожна річ в ньому знаходиться на своєму місці і завжди доступна. Т. е. В одній шафі ви зможете без проблем розмістити весь гардероб сім'ї, а також, наприклад, дитячі іграшки. Але, такі меблі можна використовувати не тільки як місце зберігання речей. Часто в них розміщують побутову техніку - телевізори, пральні машини, холодильники. Можна навіть обладнати повноцінний невеликий кабінет зі столом, стільцем, комп'ютером, швейною машиною і ін.

Шафа-купе може бути вбудованою. В цьому випадку його можна спроектувати абсолютно під будь-яким кутом, нішу або простінок. Важливе його перевага - відносна дешевизна в порівнянні з традиційною корпусних меблями. Тому що він може взагалі не мати задніх і бічних стінок, підлоги і стелі. Втім, і більш дорогі стаціонарні шафи-купе, які стоять окремо завжди виправдовують себе.

Дизайн сучасних шаф купе вражає різноманітністю. Передня панель може бути дзеркальною, що дуже ефектно, а крім того істотно розсовує простір візуально. Особливо актуально це в передпокоях. Взагалі, в інтер'єрі шафа-купе має підкреслювати обраний загальний стиль. Варіант декоративного фасаду необхідно ретельно продумати. Він може бути дерев'яним, скляним, глянцевим і матовим. Ідей і способів їх втілення безліч, що відкриває необмежені можливості для застосування вашого дизайнерського таланту.

Справедливості заради варто згадати і про недоліки шаф-купе. Вони, звичайно ж, теж є. Розсувна система може швидко зношуватися при використанні дешевих, неякісних матеріалів або похибок монтажу. Однак з надійними системами від Стерх цієї проблеми у вас не буде.

Ще дуже часто існує необхідність обладнання додаткового освітлення. Це актуально, коли шафа досить глибокий і просторий. Обслуговування цього предмету меблів теж може доставляти деякі незручності. Протерти все полички часом недостатньо і тоді доведеться скористатися пилососом.

Однак це зовсім вже дрібниці щодо переваг, які нам дарують шафи купе!

Дата
Погляд профі
Схожі публікації
13 травня 2019
Погляд профі
Специфіка корпусних меблів на замовлення
При покупці нових меблів, люди зазвичай підбирають під стиль, який вже є в будинку. Але знайти варіант, який би ідеально підійшов за кольором, габаритами і дизайном не так просто. Замовляючи меблі, можна втілити в життя всі свої задумки, зробивши інтер'єр кімнати довершённим і гармонійним.
10 лютого 2021
Погляд профі
Навіщо потрібен замір перед замовленням меблів?
Шафа-купе, кухня, передпокій або гардеробна, зроблені на замовлення, ідеально впишуться в приміщення – адже будуть спроектовані під ваші розміри і побажання. А ось «стандартні» меблі зрідка вписуються у інтер'єр як треба.
30 жовтня 2020
Погляд профі
МДФ І ДСП: Розвінчуємо меблеві міфи
Найпоширеніші матеріали при виготовленні меблів – це МДФ і ДСП. І навколо них зібралося багато міфів. Подейкують, що через порівняно невисоку вартість сировини, готовий виріб з такого матеріалу буквально «фонить» формальдегідом.