Яку шафу обрати: шафу-купе чи розпашну шафу?

Для початку давайте з’ясуємо, які ж відмінності у цих двох видів шаф. Шафа-купе – це один з видів шафи дверці якої при відкриванні роз’їжджаються в сторони. Розпашна – це шафа, дверцята якої відкриваються назовні. Функціональне призначенні та внутрішнє наповнення може бути однаковим. Яку ж шафу обрати вам? Давайте розберемось.

Розмір приміщення

Факт з першого погляду очевидний, але його часто не враховують, беручи фактори важливіші. Якщо ви маєте невелику площу кімнати, або вона вже й так заповнена іншими меблями, обирайте шафу-купе. Вона не буде забирати у вас цінний вільний простір при відкриванні дверей.

Зовнішній вигляд прозорих чи напівпрозорих шаф

Пам’ятайте, що розпашні шафи оснащені петлями, а отже вам потрібно звернути на них окрему увагу, тому що їх буде видно через прозорі дверцята. А це може зіпсувати загальний зовнішній вигляд. Тому тут можна віддати перевагу шафі-купе, або звернути увагу на новинку виробництва Стерх – профіль IL Nero, в який можна вставити приховану врізну петлю.

Доступ до внутрішніх полиць

Визначтесь з внутрішнім наповненням шафи та візуалізуйте, чи буде вам зручно мати доступ до всіх них, оскільки шафи-купе мають особливість у тому, що одна дверцята заїжджаючи за іншу може обмежити вам цей доступ. З розпашною шафою обмежень у доступі не буде.

Термін експлуатації

Те, на скільки довго вам прослужить той чи інший вид шафи залежить від якості обраних матеріалів. Найчастіше проблеми виникають з петлями в розпашних шафах, та з матеріалами систем направляючих у шафах-купе. Отож, тут краще звертайте увагу на те, не яку шафу обрати, а які матеріали та фурнітуру ви помістите в цю шафу.

 

Шафа-купе чи розпашна шафа – це одні з категорій меблів які Стерх виробляє з 1992 року, а тому й багато хто має асоціацію, що якщо шафа – то це Стерх. Ми точно зможемо допомогти вам з вибором: пишіть, телефонуйте чи приходьте в салони в м. Київ.

Дата
Корисні поради
Схожі публікації
12 лютого 2020
Корисні поради
Що таке Безкаркасні меблі і в чому її переваги
Безкаркасні меблі-унікальне творіння меблевого мистецтва, що завоювало визнання дизайнерів і любителів зручних інтер'єрів по всьому світу.
12 лютого 2020
Корисні поради
Модульний диван: як уникнути одноманітності в інтер'єрі за допомогою м'яких меблів
Відсутність змін в інтер'єрі з часом набридає, і хочеться щось змінити або додати нові деталі в обстановку.
17 березня 2020
Корисні поради
Що таке корпусні меблі
Загальна картина кімнати формується меблями. Ці конструкції забезпечують функціональність, задають настрій, підтримують стилістичне спрямування в інтер'єрі. Корпусні меблі — те, без чого не обійдеться жодна кімната.