Як вибрати меблі в спальню?

З чого почати вибір меблів в спальню?

На нашу думку в новій оселі необхідно для початку обрати кімнату в якій Ви будете відчувати себе спокійно та комфортно. Спальня вимагає особливого підходу до вибору тону стін, інтер’єру та меблів. Саме ця кімната має надавати сил і наснаги в той же час заспокоювати і дарувати вам міцний і спокійний сон.

В сучасному світі модні інтер’єри можна обрати на любий смак та бюджет. Головне спокійно і врівноважено підійти до цього питання. Основна наша порада - не поспішайте! Передивіться сучасні журнал та інтернет рисурси. Також ми Вам порадимо завітати в гості до своїх друзів та сусідів. Ви зможете відчути різницю між картинкою і реальністю, відмітити собі певні вдалі деталі і так само навпаки побачите, що Вам робити не слід і не до вподоби.

Коли Ви вже впевнились який саме стиль Ви будете створювати в своїй спальні, найтяжче це обрати компанію, що створить вам саме ті меблі, які Ви уявили чи побачили. Компаній по створенню меблів на ринку дуже багато і від цього ви можете вибрати і цінову політику і рівень сервісу відповідно до ваших фінансів. Ми зупинимося на порадах як правильно вибрати меблі.

  • Перше — це вирішить для себе з яких матеріалів будуть меблі. Не обов’язково орієнтуватися на дерево як символ цілих епох. Сьогодні настільки обширний вибір якісних брендів ДСП що треба бути спеціалістом, щоб відрізнити справжнє дерево від ДСП. Варто не забувати, що завжди можна поєднати два, або три різних матеріала деревини.
  • Друге — Ви вже обрали стиль і може навіть зберегли фото чи вирізки з журналів з меблями, які вам сподобались. Найкраще, коли у Вас будуть картинки, щоб менеджер компанії максимально краще зрозумів Ваші побажання, а також можливо в чомусь підкорегували те що Ви хочете і технічні можливості відповідно до матеріалів з яких будуть виготовлені ваші меблі і звичайно цінової політики. Досвід менеджера-консультанта при індивідуальному плануванні проекту меблів є надзвичайно важливим. Фахові поради стануть Вам у великій нагоді.
  • Третє - обов’язково продумайте функціональність ваших меблів, тільки Ви можете зрозуміти, що саме і яку кількість речей хочете зберігати в спальні, і як Вам буде зручно їх зберігати. Підготуйте максимально багато питань до консультанта. Обов’язково заїжджайте в салони, де представлено багато меблів, які Ви можете роздивитись і можливо вони дадуть Вам теж певні підказки для зручності користування майбутніми меблями.
  • Четверте - обов’язково попросіть роздрукувати макет меблів у консультантів, і з цим малюнком приїдьте до себе в спальню і спробуйте уявити ці меблі. До речі тільки у нас у фірмовому салоні на проспекті Перемоги, 107, Ви зможете скористатися чудовою послугою спеціального проектору, який відображує ескіз ваших меблів у реальну величину, де Ви самі відразу побачити чи зручно розташовані бажані полиці, антресолі, тощо.

Вибирайте меблі в спальню відповідально, адже кращий сон той, який нас оздоровлює і дарує нові сили.

 

Дата
Корисні поради
Схожі публікації
30 квітня 2019
Корисні поради
Шафи купе для спальні
Спальня - це місце, де ми проводимо третю частину свого життя, тому до облаштування кімнати для відпочинку потрібно підійти з усією відповідальністю. Зрозуміло, головним атрибутом спальні служить ліжко, але крім неї є і інші меблі, яка впливає на наш комфорт.
19 травня 2019
Корисні поради
Меблі при стінах неправильної форми
Планування деяких квартир дивують своїми формами. У будинках, які залишилися від радянських часів, а також в новобудовах, можна зустріти приміщення, стіни в яких не дають можливості правильно і зручно встановити шафу купе або вбиральню.
05 травня 2019
Корисні поради
Поради щодо вибору меблів в дитячу
Купівля меблів в дитячу кімнату - це відповідальне завдання для батьків, адже на перший план виходить екологічність і безпеку, хоча сама дитина звертає увагу тільки на зовнішній вигляд. Від того, як облаштована перша особиста кімната малюка, залежить його фізичне і психологічне здоров'я.