Шафи купе для спальні

Спальня - це місце, де ми проводимо третю частину свого життя, тому до облаштування кімнати для відпочинку потрібно підійти з усією відповідальністю. Зрозуміло, головним атрибутом спальні служить ліжко, але крім неї є і інші меблі, яка впливає на наш комфорт. Друге місце за важливістю після ліжка займає шафа купе. Навряд чи кому-то буде затишно відпочивати серед купи розкиданих речей, тому важливо вибирати місткий і функціональний шафу. Не забувайте, що вранці в ньому потрібно знайти одяг, щоб зібратися на роботу або навчання, тому шафа повинен мати багато поличок, а також перекладину для вішалок, щоб одяг не м'ялася. Вдало обраний шафа купе заощадить багато часу і нервів. У ньому кожної речі знайдеться місце, а сам він стане невід'ємною частиною інтер'єру.

Шафи купе від компанії Стерх

Меблева компанія Стерх випускає функціональні, надійні і красиві шафи купе. Вони оснащені простими в управлінні і безшумними системами відкривання-закривання, які можуть бути зроблені як з алюмінію, так і з дерева. Безшумність в спальні відіграє колосальну роль, адже, як правило, в ній відпочивають двоє, і не всі прокидаються в один час.

 У шафі для кожного предмета гардероба передбачено своє місце. Для светрів, футболок і джинсів є полички, для піджаків, блуз і суконь є перекладина, а брючніци і пантографи дозволяють вішати попередньо випрасувані речі.

А ось дрібні речі краще зберігати в ящиках з доводчиками, які також передбачені в шафах від компанії Стерх. У таких ящиках можна побачити весь вміст і в лічені секунди знайти потрібний предмет. Вони так само безшумно відсуваються і буквально ковзають.

Ще один невід'ємний атрибут шафи купе - це дзеркало. Більшість покупців вибирає саме таке покриття на двері шафи. У нього можна виглядати в повний зріст, збираючись на роботу, до того ж, дзеркало візуально збільшує площу кімнати. Якщо ви любите живопис, для вас на дзеркальну поверхню ми можемо нанести репродукцію будь-якої картини або ваші власні ескізи.

спальня

Также популярностью пользуются шкафы купе с дверью, на которой изображен пейзаж, снимок города или рисунки в модерном стиле. Нанести любую картинку на поверхность можно с помощью техники ультрафиолетовой печати, которая дает высокое разрешение и безупречное качество рисунка.

Сам собі дизайнер або шафа купе під замовлення

Створити неповторний інтер'єр спальної кімнати допоможуть дизайнери компанії Стерх. Можливо втілити в реальність будь-яку задумку замовника, можна вибирати матеріал, розмір, колір, конструкцію свого майбутнього шафи купе. Співробітники компанії можуть працювати за вашими ескізами, або ми можемо надати вам варіанти внутрішнього наповнення і зовнішнього вигляду.

Є можливість викликати додому замірника, який реально оцінить простір і порадить, як краще використовувати його. За допомогою шафи купе можна приховати деякі недоліки планування, а також створити максимальний затишок в кімнаті. Перевага меблів під замовлення в тому, що вона ідеально впишеться в планування кімнати, ефективно використовуючи кожен площі, і буде гармонійно поєднуватися із загальним інтер'єром.

Скориставшись послугами зморщок і порадами дизайнерів, ви можете бути впевнені - до вас приїде унікальний шафа купе вашої мрії. Ви зможете додати яскравих фарб у своє життя, адже колірна гамма фасадів дуже багата. Ми можемо створити для вас меблі з 3D-графікою, з глянцевими фасадами, і навіть з глянцевим корпусом. Замовляйте меблі у компанії Стерх, адже ви гідні жити в комфорті і розкоші.

Дата
Корисні поради
Схожі публікації
11 липня 2019
Корисні поради
Що таке ДСП?
Найбільш затребуваним матеріалом у виробництві меблів на сьогоднішній день є деревно-стружкові плити, іменована абревіатурою ДСП. Вона являє собою композиційний матеріал, виготовлений методом гарячого пресування деревної тирси.
11 травня 2019
Корисні поради
Організація гардеробної кімнати
Гардеробна кімната являє собою, по суті, впорядковану систему полиць, стелажів, корзин і т. д. Всі вони розташовані таким чином, щоб речі були на виду. У цьому принципова відмінність вбиральні від комор і глибоких шаф. Дуже часто цю роль виконує шафа купе. Це найпростіше рішення, але все ж не зовсім одне й те саме.
17 березня 2020
Корисні поради
Історія виникнення меблів
Меблі — це речі, які служать людині протягом усього життя, а іноді буває, що вона сама змінюється від народження до старості, а добротні якісні гарнітури залишаються, як нові. Про них жартують, що пам'ятають, коли «під стіл ще пішки ходили».