Поради щодо вибору меблів в дитячу

Купівля меблів в дитячу кімнату - це відповідальне завдання для батьків, адже на перший план виходить екологічність і безпеку, хоча сама дитина звертає увагу тільки на зовнішній вигляд. Від того, як облаштована перша особиста кімната малюка, залежить його фізичне і психологічне здоров'я. Дитяча повинна виконувати відразу кілька функцій: служити місцем для сну, мати простір для активних ігор і для творчості, також потрібні меблі для зберігання особистих речей, а якщо кімната призначена для школяра, то потрібен ще куточок для навчання. Розглянемо, як об'єднати гармонійно об'єднати ці функції і які вимоги до дитячих меблів.

Кольори для дитячої кімнати

Малюкам подобається все яскраве, а кожен колір по-своєму впливає на їх розвиток і психіку. Тому важливо підібрати ті відтінки, які позитивно позначаться на емоційному здоров'я маленької людини. Кімната, де переважають коричневі, сірі і бежеві тони, розташовує до спокою, а щоб розбавити цю палітру, можна додати в неї яскраві плями. Наприклад, меблі можуть бути пастельних відтінків, а фіранки, килимки, ігрові куточки - жовті, зелені або блакитні.

Червоні і помаранчеві предмети піднімають настрій і сприяють активності. Також дитині комфортно перебувати в приміщенні, де багато блакитного, синього і зеленого відтінків. А фіолетові деталі будуть до душі гіперактивним малюкам. Але в будь-якому випадку потрібно знати міру і дотримуватися певної колірної гами, так як строката розфарбування з безліччю відтінків тисне на психіку.

Щоб не ламати голову над вибором кожного елемента, замовте серійну дитячі меблі. Компанія Стерх робить гарні, оригінальні, а головне, високоякісні серії для діток. Всі елементи в комплекті мають єдину колірну гаму і дизайн, з яскравими малюнками та улюбленими героями. З такими меблями ви зможете створити казку в кімнаті свого малюка.

Дитячі меблі: що дійсно потрібно?

Дитині для нормального розвитку необхідний простір для активних ігор, тому дитячу кімнату не можна захаращувати зайвими меблями. Головним атрибутом кімнати є ліжко. До неї особливі вимоги, так як здоровий сон - це запорука здоров'я в цілому. Вимагайте в магазині сертифікат якості, всі матеріали повинні бути безпечними для організму. Відмовтеся від ліжка з м'якою оббивкою, вона хоч і виглядає більш затишно, але швидко брудниться, зношується, до того ж, в ній збирається пил. Дерево або якісне ДСП - це оптимальний варіант для дитячої.

Для одягу дитини необхідний шафа, і важливо, щоб він був максимально зручним. Тоді ваше чадо буде з задоволенням прибирати в нього свої речі. Розгляньте варіант дитячого шафи купе від компанії Стерх. Такі меблі легко і безшумно відкривається, на фасадах немає дзеркал, а розміри оптимальні для зростання дітей.

За бажанням клієнта ми можемо прикрасити фасади шафи малюнками з улюблених мультфільмів та казок, за допомогою ультрафіолетового друку можливо також нанести пейзажі або сімейні знімки. При цьому фарба абсолютно нешкідлива для здоров'я, навіть якщо дитині раптом заманеться спробувати шафа на смак.

Для дрібних речей потрібен дитячий комод, він не займає багато місця, але з ним в кімнаті буде порядок. Також потрібен стіл для навчання і творчості, а до нього стілець. Цей момент повинен бути під особливим контролем, так як правильна висота столу і стільця - це запорука гарної постави і хорошого зору.

Щоб уникнути багатьох помилок при виборі меблів, замовляєте комплекти для дитячої кімнати на сайті Компанії Стерх. Серійна меблі барвиста і виглядає дуже гармонійно, а її елементи багатофункціональні і доповнюють один одного.

Все продумано до дрібниць: меблі мають округлені краї, фурнітура знаходиться на оптимальній для дитини висоті, ліжка з бортиками, а конструкції прості і надійні. Меблі зроблені досвідченими майстрами під девізом «Все найкраще - дітям». Замовляючи її, Ви можете бути впевнені в якості, тривалому терміні служби і в тому, що Ваша дитина зрадіє такому подарунку.

Дата
Корисні поради
Схожі публікації
11 травня 2019
Корисні поради
Організація гардеробної кімнати
Гардеробна кімната являє собою, по суті, впорядковану систему полиць, стелажів, корзин і т. д. Всі вони розташовані таким чином, щоб речі були на виду. У цьому принципова відмінність вбиральні від комор і глибоких шаф. Дуже часто цю роль виконує шафа купе. Це найпростіше рішення, але все ж не зовсім одне й те саме.
17 березня 2020
Корисні поради
Що таке корпусні меблі
Загальна картина кімнати формується меблями. Ці конструкції забезпечують функціональність, задають настрій, підтримують стилістичне спрямування в інтер'єрі. Корпусні меблі — те, без чого не обійдеться жодна кімната.
30 квітня 2019
Корисні поради
Шафи купе для спальні
Спальня - це місце, де ми проводимо третю частину свого життя, тому до облаштування кімнати для відпочинку потрібно підійти з усією відповідальністю. Зрозуміло, головним атрибутом спальні служить ліжко, але крім неї є і інші меблі, яка впливає на наш комфорт.