На що звертати увагу при виклику замірника?

Першим етапом у виготовлені меблів є робота замірника. Навіть якщо ви на 100% впевнені, що все виміряли точно, ми радимо не нехтувати роботою професіонала, тому що всю відповідальність за можливий брак у готовій роботі ви можете взяти на себе.

Отож, ви прийняли рішення про виклик замірника і вже почали відчувати себе впевнено, але розслаблятись ще рано, ми би радили вам звернути увагу на наступні пункти, щоб точно знати, що все йде добре:

  1. Питання

Так, саме питання. Майстер повинен задати вам питання, про те, що ви хочете? Чи є якісь специфічні побажання? Яка техніка буде розміщена в меблях (якщо буде)? Розетки? Вимикачі? І т.д. Замірник повинен вас добре вислухати і на основі цього виконувати свою роботу. Адже від цього буде залежати майбутнє виробництво меблів.

  1. Поради

Навіть якщо ви вже все для себе вирішили, чи вирішили все з допомоги менеджера-консультанта, до порад замірника потрібно прислухатись. Професійний замірник завжди зможе дати вам влучну пораду.

  1. Прилади

Дуже важливо звертати увагу на те, з якими інструментами та приладами приїжджають виконувати замір. Тут можемо поділитись з вами тим набором, який використовують наші замірники: лазерна та механічна рулетки; рівень 2 метри; кутомір електронний, нівелір для виміру рівності підлоги, нахилу стін. Цього набору більш ніж достатньо для того, щоб все виміряти – можемо точно про це сказати, бо маємо 30 річний досвід.

  1. Нерівності

Цей пункт дуже пов'язаний з попереднім, оскільки врахувати нерівності стін, стелі та підлоги можна завдяки точним та спеціалізованим інструментам. А знати про нерівності, які можливо були допущені при ремонті, дуже важливо, оскільки меблі здатні їх виявити та підкреслити.

Дата
Корисні поради
Схожі публікації
17 березня 2020
Корисні поради
Стільниці на кухню - особливості вибору
30 квітня 2019
Корисні поради
Шафи купе для спальні
Спальня - це місце, де ми проводимо третю частину свого життя, тому до облаштування кімнати для відпочинку потрібно підійти з усією відповідальністю. Зрозуміло, головним атрибутом спальні служить ліжко, але крім неї є і інші меблі, яка впливає на наш комфорт.
17 березня 2020
Корисні поради
Секрети створення стильного інтер'єру у вітальні
Вітальня вважається центром, «серцем» квартири або будинку. Зазвичай це найпросторіше приміщення, яке ще називають «велика кімната» або зал.