Корисні поради

11 травня 2023
Корисні поради
Меблювання бізнесу: вибір підрядника, ціни та етапи роботи
* Меблювання офісів, як розпочати пошуки підрядника? * Які офісні меблі виготовляє Стерх *Як ми закриваємо проєкти «під ключ» *Ціни на офісні меблі від Стерх
13 лютого 2023
Корисні поради
Яку шафу обрати: шафу-купе чи розпашну шафу?
Шафа-купе – це один з видів шафи дверці якої при відкриванні роз’їжджаються в сторони. Розпашна – це шафа, дверцята якої відкриваються назовні. Яку ж шафу обрати вам? Давайте розберемось
23 січня 2023
Корисні поради
На що звертати увагу при виклику замірника?
Першим етапом у виготовлені меблів є робота замірника. Навіть якщо ви на 100% впевнені, що все виміряли точно, ми радимо не нехтувати роботою професіонала
01 вересня 2020
Корисні поради
Меблі на замовлення у нову квартиру: секрети успішного вибору
В якій послідовності купувати меблі в нову квартиру і як нічого при цьому не забути? Пропонуємо кілька порад, як обставити будинок стильно, зі своїми родзинками, і не переплатити. І що придбати в першу чергу?
17 березня 2020
Корисні поради
Історія виникнення меблів
Меблі — це речі, які служать людині протягом усього життя, а іноді буває, що вона сама змінюється від народження до старості, а добротні якісні гарнітури залишаються, як нові. Про них жартують, що пам'ятають, коли «під стіл ще пішки ходили».
17 березня 2020
Корисні поради
Секрети створення стильного інтер'єру у вітальні
Вітальня вважається центром, «серцем» квартири або будинку. Зазвичай це найпросторіше приміщення, яке ще називають «велика кімната» або зал.
17 березня 2020
Корисні поради
Що таке корпусні меблі
Загальна картина кімнати формується меблями. Ці конструкції забезпечують функціональність, задають настрій, підтримують стилістичне спрямування в інтер'єрі. Корпусні меблі — те, без чого не обійдеться жодна кімната.
17 березня 2020
Корисні поради
Стільниці на кухню - особливості вибору
17 березня 2020
Корисні поради
Правильний догляд за меблями - особливості та способи
В процесі експлуатації меблі втрачають свій привабливий вигляд. На них з'являються сліди механічних пошкоджень, потертості.