Відмінність ультрафіолетового друку на фасадах Компанії "Стерх" від традиційних технологій на Українському ринку

Хочемо Вам розповісти про нашу екологічно чисту технологію ультрафіолетового друку, яку ми успішно застосовуємо в дизайні Ваших меблів. Технологія яка змінює стандартний вигляд меблевої індустрії.

Купівля принтера з технологією ультрафіолетового друку австрійського обладнання марки DURST відкрила перед нами можливості перетворювати меблевий фасад в неповторний шедевр, який не залишить байдужим найвибагливішого і вимогливого Клієнта. УФ машина створить зображення з високою роздільною здатністю на будь-якій необхідній поверхні: ДСП або дерево, дзеркало або скло, пластик або метал та інші матеріали. Ваш малюнок можна нанести навіть на нерівну, рельєфну поверхню, передавати найтонші колірні відтінки і півтони, покривати за бажанням глянсовим лаком всю поверхні фасаду або вибіркові деталі.

Коротко про відмінності від традиційних технологій на меблевому ринку України

УФ друк від Компанії «Стерх» відрізняється від традиційного плівкового або сольвентного друку кращими характеристиками, більш міцний шар фарби, висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання і несприятливих факторів навколишнього середовища. Ви не будете хвилюватись за те, що меблі які стоять на балконі, вигорять на сонці. Нанесене зображення при такакому друку НЕ змивається і НЕ вицвітає, немає необхідності в додатковому захисному покриттю. Ми гарантуємо високу стійкість нанесеного зображення до механічного впливу.

Екологічно чисті чорнила гарантують тривалу експлуатацію створеного малюнка як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування.

Наше обладнання сконструйовано на основі запатентованої технології Quadro Array, яка забезпечує виключно високу якість друку. Quadro Array контролює геометрію краплі, робить дуже чіткої кордон друку навіть найменших об'єктів. Ми використовуємо спеціальне чорнила, які полімеризуються і переходять в твердий стан під впливом УФ променів. Чорнило не вбираються в матеріал, залишаючись на поверхні, таким чином виходять яскраві і глибокі кольори.

У наших фірмових салонах «Стерх» представлено багато різних прикладів декорування меблів з допомогу УФ технології.

Дата
Про дизайн
Схожі публікації
28 квітня 2020
Про дизайн
Дизайн меблів в стилі лофт
12 травня 2019
Про дизайн
Розпис стін - створюємо ексклюзивний декор Вашого будинку разом з Picto-Flex
«Будь-яке зображення» це не маркетинговий хід - ви можете створити в своєму будинку фреску з зображенням ікони або ж відтворити улюблений твір живопису. Якщо так передбачає дизайнерська концепція, на штукатурці можуть бути нанесені фотографії всіх ваших членів сім'ї, Ваші особисті фотографії або красиві пейзажі.