Тренди в дизайні кухонь 2023

З року в рік дизайн кухонь розвивається та змінюється. Якщо ви збираєтеся оновити свою кухню у 2023 році, то ми радимо познайомитися з найбільш актуальними трендами, щоб ваша кухня була не лише стильною, але й функціональною.

Колір

У 2023 році кольори кухні будуть далеко від білого. Натомість, найбільш популярними відтінками будуть темні кольори. Кухня з темними відтінками виглядає дуже сучасно та стильно. Наприклад, темно-сірі кухонні шафки можуть бути чудово поєднані з білосніжною мармуровою стільницею та підлогою зі світлою керамікою.

Якщо ви не любите темні кольори, то для вас є теж хороші новини: пастельні відтінки також будуть дуже актуальними. Наприклад, глибокий бурштиновий, персиковий, небесно-блакитний та бежевий.

Популярними будуть і природні відтінки. Це означає використання кольорів, які нагадують природні та земляні відтінки, такі як беж, коричневий, зелений та сірий. Використання цих відтінків допоможе створити спокійну та приємну атмосферу в кухні, що важливо для багатьох людей, які проводять у кухні час не лише приготовляючи їжу, але й проводячи час з родиною та друзями.

 

Матеріали

Дизайнери кухонь приділятимуть більше уваги натуральним матеріалам. Дерево, камінь та мармур стануть дуже популярними в будівництві та дизайні кухонь. Також акцентується на деталях - таких як мідь, латунь та золото, які додають розкіш та глибину.

Наприклад: Підлога з темного дерева може доповнюватися дерев'яними поличками та баром. А використання деталей з міді або золота допоможуть додати шик до інтер'єру.

 

Мінімалізм

Простота буде ключовим поняттям для дизайну кухні. Меблі в стилі мінімалізму стають все більш популярними, особливо великі кухонні острівці без зайвих деталей. Кухні будуть більш зорієнтовані на функціональність та ергономіку, з метою збільшення простору та зручності використання. Кухня в стилі мінімалізму може включати в себе гладкі лаковані поверхні, прямі лінії та мінімальну кількість деталей. Бежеві кухонні шафки з гладкою поверхнею можуть бути поєднані з темною кам'яною стільницею, що створює контраст та глибину.

 

Відкриті полиці

Це дозволяє ефективно використовувати простір та додавати елементів декору до кухні. Відкриті полиці також зручні для зберігання предметів, які потрібно мати під рукою. Вони можуть бути виготовлені з дерева, металу або скла. Їх можна використовувати для зберігання посуду, книжок з рецептами та інших декоративних елементів.

 

Технології

Технології продовжують займати важливе місце в дизайні кухонь. У 2023 році будуть популярними кухонні прилади з інтегрованими технологіями, такими як холодильники зі змінними зонами охолодження, мультифункціональні плити та вбудовані системи очищення повітря.

 

Кухонні острови

Кухонні острови - це ще один тренд у дизайні кухонь. Вони можуть слугувати як додаткова робоча площа, місце для приготування їжі, а також як стіл для обіду або сніданку. Кухонний острів може бути виготовлений з таких матеріалів, як дерево, метал або камінь. Він може включати в себе вбудовані прилади: кухонні плити або пральні машини, що дозволяє зекономити місце у кухні.

 

*Дизайни від Artistic Tile, Decorilla та Меган Боб

Дата
Про дизайн
Схожі публікації
01 квітня 2019
Про дизайн
Меблі в стилі лофт - дух свободи і незалежності
У дизайні меблів на зміну старого приходить завжди щось нове. Але є і цікаве поєднання нового зі старим саме в таких умови народжуються нові дизайнерські рішення в меблів. Під новим мається на увазі використання таких матеріалів, як метал, камінь. Під «старим» мається на увазі наявність дерева або імітації під старовину.
12 травня 2019
Про дизайн
Розпис стін - створюємо ексклюзивний декор Вашого будинку разом з Picto-Flex
«Будь-яке зображення» це не маркетинговий хід - ви можете створити в своєму будинку фреску з зображенням ікони або ж відтворити улюблений твір живопису. Якщо так передбачає дизайнерська концепція, на штукатурці можуть бути нанесені фотографії всіх ваших членів сім'ї, Ваші особисті фотографії або красиві пейзажі.