Розпис стін - створюємо ексклюзивний декор Вашого будинку разом з Picto-Flex

Ідеальний сплав креативності та технологій

Походження назви технології простежити легко: Picto від слова Picture - малюнок, Flex - гнучкий. Така проста назва обрана дуже вірно: на гнучку основу, в якості якої може використовуватися полотно або сітка, наноситься шар акрилової штукатурки. Далі на заготівлю переноситься будь-яке зображення методом ультрафіолетової друку, на високоточному австрійському обладнанні. Саме завдяки ультрафіолетового друку зображення захищене від пилу, впливу вологи і інших несприятливих чинників.

«Будь-яке зображення» це не маркетинговий хід - ви можете створити в своєму будинку фреску з зображенням ікони або ж відтворити улюблений твір живопису. Якщо так передбачає дизайнерська концепція, на штукатурці можуть бути нанесені фотографії всіх членів сім'ї, ваші особисті фотографії або красиві пейзажі. Технологія гнучкої штукатурки відкриває величезні, необмежені простори для фантазії.

Посилити естетичний вплив обраного вами малюнка допоможуть спецефекти, вибір яких досить широкий. Наприклад, для репродукцій старовинних картин можна вибрати ефекти ретро або сепія.

Важливо відзначити, що на нанесення зображення за технологією гнучкою штукатурки, компанією надається гарантія терміном п'ять років.

Унікальний декор будинку

Спочатку ця технологія розроблялася для внутрішнього застосування - декорування шаф, стін, декоративних перегородок. Однак, зовсім випадково розробники виявили, що і зовні гнучка штукатурка поводиться відмінно. З'ясувати це допоміг випадок: власнику Компанії «Стерх» потрібно було відреставрувати цегляний паркан, який почав руйнуватися. На цегляні стовпчики завдали гнучку штукатурку, яка після чотирьох років експлуатації не втратила краси зовнішнього вигляду.

Можна з упевненістю сказати, що при використанні в інтер'єрі, картини Picto-Flex будуть вічними, тобто майбутні покоління зможуть оцінити ваш вишуканий смак.

Якщо ж ви вирішите декорувати гнучкою фрескою фасад будинку або паркан, це буде чистим ексклюзивом. Оскільки штукатурка нанесена на гнучку основу, вона не боїться усадки будівлі, відповідно, на ній не утворюються тріщини.

Підвищену стійкість до атмосферних опадів гарантують лужні пластифікатори і кварцовий пісок, що входять до складу фрески. Не менш важливо відзначити той факт, що фреска зберігає первинний зовнішній вигляд після 160 циклів заморожування і відтавання.

Найоригінальніший інтер'єр

Звичайно ж, гнучку штукатурку Picto-Flex можна використовувати за прямим призначенням, для якого вона і була розроблена - прикраси шаф. Тільки уявіть собі, наскільки яскравіше буде виглядати кімната, в якій встановлена ​​шафа, всі фасади якого займає ваша улюблена картина або барвистий морський пейзаж!

Оскільки технологія повністю безпечна і екологічно чиста, зображення можна використовувати для оформлення дитячих кімнат. З моменту винаходу Picto-Flex нанесення улюблених мультиплікаційних або казкових героїв на стіни або фасади дитячої стало реальним.

Очевидними перевагами описаної технології є короткі терміни виготовлення і швидкий монтаж. Через пару днів після оформлення заявки ви зможете милуватися шедевром, створеним за вашим бажанням.

 

Дата
Про дизайн
Схожі публікації
01 квітня 2019
Про дизайн
Меблі в стилі лофт - дух свободи і незалежності
У дизайні меблів на зміну старого приходить завжди щось нове. Але є і цікаве поєднання нового зі старим саме в таких умови народжуються нові дизайнерські рішення в меблів. Під новим мається на увазі використання таких матеріалів, як метал, камінь. Під «старим» мається на увазі наявність дерева або імітації під старовину.
16 травня 2019
Про дизайн
Відмінність ультрафіолетового друку на фасадах Компанії "Стерх" від традиційних технологій на Українському ринку
Хочемо Вам розповісти про нашу екологічно чисту технологію ультрафіолетового друку, яку ми успішно застосовуємо в дизайні Ваших меблів. Технологія яка змінює стандартний вигляд меблевої індустрії.