Меблі в стилі лофт - дух свободи і незалежності

У дизайні меблів на зміну старого приходить завжди щось нове. Але є і цікаве поєднання нового зі старим саме в таких умови народжуються нові дизайнерські рішення в меблів. Під новим мається на увазі використання таких матеріалів, як метал, камінь. Під «старим» мається на увазі наявність дерева або імітації під старовину.

Компанія «Стерх» слідуючи за модними тенденціями запустила меблі в стилі лофт. Такими меблями Ви завжди зможете відобразити тенденцію задуманого і відійти від придуманих штампів. У нас Ви самі вирішуєте який буде колір, розмір або форма Вашої дизайнерських меблів, це не мало важливо для досягнення задуманої мети. Кожен штучний знос, кожна закладена патина, результат ноу-хау наших дизайнерів і ваших сміливих рішень. Ми використовуємо благородні, надійні матеріали в яких є характер походження.

Дуже часто в квартирах в стилі лофт відкритий простір і нікуди повісити одяг, складати постільна білизна, або приховати свій безлад. Як правило не вистачає старого доброго шафи купе, куди можна заховати все і відразу, але завжди є вихід, один з варіантів це проектування меблів з частково закритими частинами, що дозволить частину потрібних речей тримати завжди під рукою але при цьому заховати від сторонніх очей.

 

Меблі в стилі лофт зазвичай дуже проста і функціональна в основному з металевими елементами або пофарбована «під метал», використовується також дерев'яні меблі світлих і темних тонів. Меблі часто виконує функцію перегородок між кімнатами, тобто розділяє простір на частини. Такий дизайн дозволяє ефективно оптимізувати внутрішній простір.

В наданій на фото моделі меблів упор зроблений на дерево і сталь так як в даному стилі завжди залишитися нотка промислового дизайну.

Незмінними атрибутами стилю лофт в меблевій світі є сірі кольори в поєднання з темним бетоном. Особливістю є незавершений вигляд, який фокусується на поєднанні голих і шорстких поверхонь з чистою і рівною обробкою. За допомогою нашого передового обладнання на боковій стінці шафи відображена структура состаренного бетону яка може з точністю повторити дизайнерське рішення стін вашого будинку. Меблі в стилі лофт, буде продовжувати розвиватися протягом ще багатьох років, втілюйте сміливі рішення в життя. Нехай ваше життя буде яскравою.

Дата
Про дизайн
Схожі публікації
04 травня 2019
Про дизайн
Створюємо ідеальну дитячу кімнату
Найпопулярнішими на сьогоднішній день залишаються шафи купе, які ідеально підходять для будь-яких планувань дитячих кімнат.
28 квітня 2020
Про дизайн
Дизайн меблів в стилі лофт