Меблі в стилі лофт - дух свободи і незалежності

У дизайні меблів на зміну старого приходить завжди щось нове. Але є і цікаве поєднання нового зі старим саме в таких умови народжуються нові дизайнерські рішення в меблів. Під новим мається на увазі використання таких матеріалів, як метал, камінь. Під «старим» мається на увазі наявність дерева або імітації під старовину.

Компанія «Стерх» слідуючи за модними тенденціями запустила меблі в стилі лофт. Такими меблями Ви завжди зможете відобразити тенденцію задуманого і відійти від придуманих штампів. У нас Ви самі вирішуєте який буде колір, розмір або форма Вашої дизайнерських меблів, це не мало важливо для досягнення задуманої мети. Кожен штучний знос, кожна закладена патина, результат ноу-хау наших дизайнерів і ваших сміливих рішень. Ми використовуємо благородні, надійні матеріали в яких є характер походження.

Дуже часто в квартирах в стилі лофт відкритий простір і нікуди повісити одяг, складати постільна білизна, або приховати свій безлад. Як правило не вистачає старого доброго шафи купе, куди можна заховати все і відразу, але завжди є вихід, один з варіантів це проектування меблів з частково закритими частинами, що дозволить частину потрібних речей тримати завжди під рукою але при цьому заховати від сторонніх очей.

 

Меблі в стилі лофт зазвичай дуже проста і функціональна в основному з металевими елементами або пофарбована «під метал», використовується також дерев'яні меблі світлих і темних тонів. Меблі часто виконує функцію перегородок між кімнатами, тобто розділяє простір на частини. Такий дизайн дозволяє ефективно оптимізувати внутрішній простір.

В наданій на фото моделі меблів упор зроблений на дерево і сталь так як в даному стилі завжди залишитися нотка промислового дизайну.

Незмінними атрибутами стилю лофт в меблевій світі є сірі кольори в поєднання з темним бетоном. Особливістю є незавершений вигляд, який фокусується на поєднанні голих і шорстких поверхонь з чистою і рівною обробкою. За допомогою нашого передового обладнання на боковій стінці шафи відображена структура состаренного бетону яка може з точністю повторити дизайнерське рішення стін вашого будинку. Меблі в стилі лофт, буде продовжувати розвиватися протягом ще багатьох років, втілюйте сміливі рішення в життя. Нехай ваше життя буде яскравою.

Дата
Про дизайн
Схожі публікації
28 квітня 2020
Про дизайн
Дизайн меблів в стилі лофт
12 травня 2019
Про дизайн
Розпис стін - створюємо ексклюзивний декор Вашого будинку разом з Picto-Flex
«Будь-яке зображення» це не маркетинговий хід - ви можете створити в своєму будинку фреску з зображенням ікони або ж відтворити улюблений твір живопису. Якщо так передбачає дизайнерська концепція, на штукатурці можуть бути нанесені фотографії всіх ваших членів сім'ї, Ваші особисті фотографії або красиві пейзажі.