Знижка - 50% на декор з кристалів Swarovski

Зустрічайте "чорну п'ятницю" в СТЕРХ!

З 19 по 27 листопада 2020 діє знижка - 50% на декор з кристалів Swarovski у всіх шоурумах "Стерх".

За Вашим бажанням, розсувні панелі "Стерх" можуть бути інкрустовані неповторними кристалами "Сваровські", що імітують діаманти.

Спеціальні методи ограновування кристалів кришталю повністю розкривають чарівність цього природного матеріалу, змушують світ тисячократно переломлюватися і грати на гранях кристала яскравим чарівним сяйвом.

Фасад, прикрашений стразами зачаровує, він переливається всіма кольорами веселки. Ви можете бути впевнені, стрази ніколи не потемніють і не відшаруються від основи.

Чарівне сяйво кристалів "Сваровські" на фасаді шафи-купе - це неповторна чистота, ідеальна ограновування і беззаперечний контроль якості.

Знижки діють тільки на момент оформлення замовлення в період проведення акції і не підсумовується з іншими діючими знижками.

Запитуйте деталі у наших консультантів по тел. (044) 29 94 694  з 10.00 до 19.00, а також онлайн зв'язок або Вайбер  063) 410 55 55

 

 
Дата
Акції та новинки
Схожі публікації
13 лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА! Fibracolor Nature!
Fibracolor з покриттям з натурального шпону - один з найбільш екологічних матеріалів на меблевому ринку! Імпортовано компанією "Стерх" спеціально для українського споживача з сонячної Іспанії.
13 лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА! Крайка з малюнком!
Світ дизайну виробів ніколи не стане колишнім! Адже Компанія "Стерх" розробила ексклюзивну пропозицію - кромка з малюнком!
13 лютого 2020
Акції та новинки
НОВИНКА! Superpan!
Материал, которому нет аналогов в Украине! Супер міцний Superpan ДСП. Меблі з даної плити прослужить на 10 років довше!