Виробництво

Щоразу, коли ви думаєте про якість та традиції, шляхетність і меблі, ви думаєте про «Стерх». Пориньте в історію через меблі. «Стерх» — це бренд з 30-ти річною історією, а це означає, що його цінності та принципи мають глибоке коріння.

Краса, винятковий дизайн та неперевершена якість

Продукція «Стерх» відображає досвід досвідчених майстрів та креативність досвідчених дизайнерів. Видимі елементи конструкції облицьовані різними методами. Смуги шпону зібрані у різноманітні візерунки, оскільки це підкреслює ремісничий метод виробництва та показує сильний характер.

У ящиках, що самозакриваються, використовуються металеві напрямні, що забезпечують плавне і безшумне закривання. Регулятори висоти та петлі схованого монтажу забезпечують ідеальне регулювання дверей та ящиків. Додаткові світлодіодні системами внутрішнього освітлення. Усі трансформатори мають тепловий захист для автоматичного вимкнення світла у разі перегріву. Задні стінки шафи надійні та виготовляються з найкращих матеріалів.

Щоразу, коли ви думаєте про якість та традиції, шляхетність і меблі, ви думаєте про «Стерх». Пориньте в історію через меблі. «Стерх» — це бренд з 30-ти річною історією, а це означає, що його цінності та принципи мають глибоке коріння. Заснований у 1992 році, він є визнаним авторитетом у меблевому секторі. А це є свідченням якості, унікальності та ноу-хау.

 
Ми професіонали і наші клієнти скажуть це за нас!